Recent Content by ckdudi

  1. ckdudi

    Pomoc Problemy z wydajnością

    Mimo wysłanego zapytania do helpdesku, dzięki Tobie przypomniałem sobie, że dwa lata temu faktycznie włączyłem ustawiając serwer WWW (to miała być dodatkowa funkcjonalność do testów aplikacji jakie u Nas piszemy czasem) własnie mariaDb i serwer WWW, teraz po wyłączeniu ich, jak ręką odjął...
  2. ckdudi

    Pomoc Problemy z wydajnością

    1. napiszę (domyślam się tylko że chodzi Ci o te procesy apache i sql? ja nie rozumiem czemu one się wyświetlają... mimo braku zainstalowanych jakichkolwiek baz) 2. sieć gigabitowa, SAMBA 2.1, 3 (1 powodowała różne problemy w komunikacji na linii iOS - WINDOWS w przypadku pracy na pakietach...
  3. ckdudi

    Pomoc Problemy z wydajnością

    Był zainstalowany przez chwilę phpmyadmin, ale ostatecznie skorzystaliśmy z zewnętrznych serwerów do testów. EDIT. Ten służy jedynie do współpracy przy programach indesign/phoshop.
  4. ckdudi

    Pomoc Problemy z wydajnością

    Dzięki za odpowiedzi, 1. free -m 2. restart był choćby wczoraj przy zaległej aktualizacji 3. Multimedia Console powodowała duże obciążenia pamięci dlatego Usługi multimedialne: Wyłączone teraz wszedłem w transkodowanie i dla spokoju też wyłączyłem (bo było o dziwo włączone) choć pewnie nie...
  5. ckdudi

    Pomoc Problemy z wydajnością

    Poniżej wynik zapytania, a pod nim zainstalowane programy (ostatnio pousuwałem niewykorzystywane ostatnimi czasy i powyłączałem wszystko do bólu): EDIT 1: widzę, że poruszałeś ten problem w wątku odnośnie stabilności oprogramowania: Download - [Stable] QTS 4.2.0 Build 0119 | ARM & x86...
  6. ckdudi

    Pomoc Problemy z wydajnością

    Witajcie, chciałem się dopytać, doczytać czy znacie jakąś metodę aby automatycznie zwalniać zapełnioną pamięć gdy dochodzi do określonej wartości? (np. 10% wolnej pamięci - optymalizujemy). Pracuję w małej około 15 komputerowej sieci, gdzie dostęp do serwera mają użytkownicy iOs oraz Windows i...
  7. ckdudi

    Pomoc FileStation nie wyświetla nazw folderów.

    Sprawdź czy na nowym koncie (załóż je) z uprawnieniami administratora też występuje ten problem z nazwami plików.
  8. ckdudi

    Witam

    Witam wszystkich, serwerem nas zajmuję się w ramach pracy, niestety dodatkowo dlatego nie mogę zająć się nim w pełni i porządnie. Mam nadzieję, że z waszą pomocą rozwinę skrzydła.
  9. ckdudi

    Pomoc FileStation nie wyświetla nazw folderów.

    wywołaj przez telnet /etc/init.d/services.sh stop