Recent Content by cmot

  1. cmot

    Pomoc QNAP TS-410 RAID5. Znikneły katalogi w root, jak odzyskać?

    Ja tylko chce odzyskać dane, tak około 800gb, które to i owszem figuruja jako zajęte. Z tych kombinacji sam juz chyba pomyliłem kolejność dysków! Jakim poleceniem można sprawdzić który ma być który(1, 2,3 czy 4)? Teraz czekam na $ aby kupić komputer i podłączyć wszystkie 4 dyski pod recovery..
  2. cmot

    Pomoc QNAP TS-410 RAID5. Znikneły katalogi w root, jak odzyskać?

    montuje się nowy md0, starego nie widać...
  3. cmot

    Pomoc QNAP TS-410 RAID5. Znikneły katalogi w root, jak odzyskać?

    A jak sprawdzić? Chociaż myślę że ext3
  4. cmot

    Pomoc QNAP TS-410 RAID5. Znikneły katalogi w root, jak odzyskać?

    A jak zamontować w folderze? W putty? Jakim poleceniem? Dzięki za info.
  5. cmot

    Pomoc QNAP TS-410 RAID5. Znikneły katalogi w root, jak odzyskać?

    Przeczytał, przeczytał i nie iniciowałem dyski, nie kasowałem zawartości....dobra, czy jest jakaś aplikacja na QNAPie typu recovery, albo jakiś scandisk? A może jedyne rozwiązanie to R-Studio?Czy to poniżej komuś coś mówi?, może jakieś wskazówki do odzyskania strukturę katalogów: [~] # df...
  6. cmot

    Pomoc QNAP TS-410 RAID5. Znikneły katalogi w root, jak odzyskać?

    No, ale parę dni temu dopiero ukazała się informacja od QNAPa, że spaprali sprawę. Poprzednie aktualizacje były akceptowalne.
  7. cmot

    Pomoc QNAP TS-410 RAID5. Znikneły katalogi w root, jak odzyskać?

    Witam, Trochę faktów: 3 diski, 1TB, Seagate Barracuda Historia: - Jeden dysk pokazał problem ze SMARTem, no więc wymieniłem na nowy. Stał się czwarty. Wyciągnąłem 2 i wstawiłem 4-tą kieszeń. - system upgrade to 4.10...i to był błąd! - po paru dniach brak dostępu do QNAPa. Po przeczytaniu Forum...
  8. cmot

    Witam

    Zainstalowany TS-410, do wersji 4.1 było fajnie...za wyjątkiem wydajności
  9. cmot

    Pomoc TS-410 nie podnosi się po aktualizacji do 4.1.0

    No i jak to się skończyło?, bo mam ten sam problem...