Recent Content by corvim

  1. C

    Pomoc Blokada Adresów IP

    Jakis inny pomysł / aplikacja ?
  2. C

    Pomoc Blokada Adresów IP

    HG8245Q2 Nie widzę takich opcji :(
  3. C

    Pomoc Blokada Adresów IP

    Ok, znalazłem. Ale nie mam go w app center. W opisie na qnap.com jest info ze wymaga QTS 4.5.1. Moja wersja systemu 4.3.6 - najnowsza dostępna ...
  4. C

    Pomoc Blokada Adresów IP

    Witam, czy jest sposób aby zablokować dostęp do NAS dla użytkowników z adresami IP spoza polski ? Od dłuższego czasu mój NAS jest skanowany i są próby zalogowania na konto administratora (wyłączone :) ) ale jest to mimo wszystko uciążliwe.
  5. C

    Pomoc TS231 - Ciągłe indeksowanie Plex/Twonky. Zwiększenie pamięci - czy pomoże ?

    Kiedyś jak włączyłem usługi to skończył, teraz zapewne nie bo wyłączyłem te usługi w trakcie indexowania. W zasadzie plex i twonky praktycznie nie używałem. Włączyłem je ze 4 lata temu bo testowałem różne opcje dostępu i były włączone do teraz. Zauważyłem że twonky indeksuje, wyłączyłem...
  6. C

    Pomoc TS231 - Ciągłe indeksowanie Plex/Twonky. Zwiększenie pamięci - czy pomoże ?

    Witam, Od 2015 roku posiadam TS-231. Używany głównie jako serwer plików(net drive, Qfile,Qphoto,Qmusic), DLNA server (MEdia server/Plex/Twonky) dodatkowo teraz chce zainstalować dwie kamery IP i używać Surveillance station. Do tej pory uzytkowany bez większych problemów. Ostatnie kilka...
  7. C

    Pomoc Qfile - przenoszenie plików do NAS

    Nie widze nic takiego pod Androida. JEst jakas apka ale do synchronizacji FB. Gdzie tego szukać ?
  8. C

    Pomoc Qfile - przenoszenie plików do NAS

    Witam, Mam zainstalowany Qfile na urządzeniu mobilnym. Po konfiguracji synchronizuje folder zdjęć na urządzeniu mobilnym z NAS. Czy jest możliwość takiej konfiguracji aby pliki/zdjęcia z komórki nie kopiować a przenosić na NAS ew. kopiować i usuwać starsze niż ... ? Nie udało mi się znaleźć...