Recent Content by CrazyMario

  1. CrazyMario

    Pomoc Mapowanie folderów z uprawnieniami innych użytkowników

    1 komp 2 użytkowników fizycznych - działających na jednym koncie windowsa (musi tak być, decyzja właściciela) pierwszy zasób/folder udostępniony - dostępny dla ogółu - korzystają z niego obydwie osoby. drugi zasób/folder udostępniony dostępny tylko dla znającego pass i hasło Zamontowane musza...
  2. CrazyMario

    Pomoc Mapowanie folderów z uprawnieniami innych użytkowników

    Ponieważ User 2 - niema mieć zapisanych na stałe poświadczeń do folderu 2 ale ma być zmapowany, ponieważ fizyczna osoba, która będzie przy tym kompie siedzieć samodzielnie nie ogarnie dobicia się do wskazanego zasobu. Inny użytkownik samego komputera, który zaloguje sie na tym samym koncie win...
  3. CrazyMario

    Pomoc Mapowanie folderów z uprawnieniami innych użytkowników

    ok, po stronie Nas'a jest to do takiego stopnia łopatologiczne, że az się zastanawiam - na "jakie inne" prawa dostępu mam zmienić. Użytkownik 1, folder 1 -> RW oraz Użytkownik 2, folder 2 -> RW - nic więcej nie potrzebuje - w pełni wystarcza Czy jakkolwiek sytuację zmieni "check" na...
  4. CrazyMario

    Pomoc Mapowanie folderów z uprawnieniami innych użytkowników

    TS-453D Sieć lan - gigówka, 3 kompy na win11pro, drukarka sieciowa xerox, router mikrotik, DHCP na mikrotiku. Problem polega na tym, że chciałbym zmapować na kompie w sieci 2 różne "foldery udostępnione" z qnapa. Każdy z folderów ma swojego/innego użytkownika, który tylko do niego ma...
  5. CrazyMario

    Pomoc Uprawnienia do folderów qnapa w sieci windows

    - Tak, są pełne dane do logowania na qnapa, - pusta lista
  6. CrazyMario

    Pomoc Uprawnienia do folderów qnapa w sieci windows

    1691484674 Prawa dostępu dla gościa na folderach wyłączone.
  7. CrazyMario

    Pomoc Uprawnienia do folderów qnapa w sieci windows

    Workgroup ten sam co ogólnie w sieci.. Wersja Standalone Server.
  8. CrazyMario

    Pomoc Uprawnienia do folderów qnapa w sieci windows

    Do PA qnapa - w explorerze po http://192.168.0.15:8080/cgi-bin/ - tu wszystko działa sieciowo \\192.168.0.15 - już nie mam uprawnień, jak tylko chce wejść do samego qnapa.
  9. CrazyMario

    Pomoc Uprawnienia do folderów qnapa w sieci windows

    Jak tworzę i udostępniam pliki z uprawnieniami w qnapie, czy jak próbuję do nich wejść ?
  10. CrazyMario

    Pomoc Uprawnienia do folderów qnapa w sieci windows

    Witam, uruchomiłem na nowo qnapa 453D - na najnowszym dostępnym firmware QTS 5.1.0.2444. Aktualnie nie mam do niego dostępu z poziomu sieci. Brak dostępu do każdego z udostępnionych folderów. Co ciekawe na qnapie jest uruchomiony wirtualny windows - do niego jest bezproblemowy dostęp...
  11. CrazyMario

    Pomoc Probelm z uprawnieniemi do katalogu

    Mam to samo w świeżo zainstalowanym qnapie.. Próbuję dostać się do zasobów po ip, wyskakuje komunikat : Prawa dostępu użytkowników ok.
  12. CrazyMario

    Sprzedam Sprzedam używany i sprawny QM2-2P-244A

    Nie widzę tutaj opcji wysyłania wiadomości PW - zatem oddzwoń proszę tel. 724530414
  13. CrazyMario

    Sprzedam Sprzedam używany i sprawny QM2-2P-244A

    "dorzuć statystki dysku z smarta jak dajesz taką ofertę" Wrzucę dysk do kompa i wstawię w ogłoszenie. Nas już sprzedany.
  14. CrazyMario

    Sprzedam Sprzedam używany i sprawny QM2-2P-244A

    Sprzedam używany i sprawny QM2-2P-244A Cena : 200zł +PP Możliwość zakupu z dyskiem 100% sprawny (dysk służył jako pamięć podręczna) : Dysk SSD Kingston a2000 500GB M.2 PCIe łączna cena 270zł.
  15. CrazyMario

    Pomoc 16GB dla TS-253D - jakie kości

    Tak mam 453D - same sloty na płycie są ułożone w literę "L"