Recent Content by Cristobaal

  1. Cristobaal

    Pomoc Nowy HD Station i pilot zdalnego sterowania

    Jest nowa wersja HD Station, obsługa z pilota została naprawiona.
  2. Cristobaal

    Pomoc Nowy HD Station i pilot zdalnego sterowania

    Niestety potwierdzam, u mnie po aktualizacji jest to samo. Uzywam pilota Logitech Harmony 650.
  3. Cristobaal

    Kodi zniknie z App Center ?

    Dziękuję! Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
  4. Cristobaal

    Kodi zniknie z App Center ?

    Czy ktos ma sprawdzone źródło skąd można pobrać najnowsze KODI 17.1 ? Szukałem przez Google i jakieś dziwne wyniki wyszukiwania mi wyskakują. Używam TS-251 z beta 4.3.3
  5. Cristobaal

    Pomoc Dodanie obsługi zewnętrznego odbiornika IR problem

    Czyli nie ma wbudowanego? Shamu by TT
  6. Cristobaal

    Pomoc Dodanie obsługi zewnętrznego odbiornika IR problem

    Rzeczywiście, przyjąłem że będzie w bazie Logitech a jest tam tylko ts-451. Sprawdziłeś czy nie będzie działać po ustawieniu modelu 451? Shamu by TT
  7. Cristobaal

    Pomoc Dodanie obsługi zewnętrznego odbiornika IR problem

    Hmm dziwne, ja kupiłem Logitech harmony 650 i nie było żadnego problemu aby dodać mój Qnap ts-251. Użyłem programu do obsługi pilota na pc, podłączyłem bo pod USB,w programie wybrałem moje urządzenia (Qnap jest w bazie). Synchronizacja programu z pilotem i działa. Shamu by TT
  8. Cristobaal

    Pomoc KODI zawiesza się przy wychodzeniu

    Dzieje ci sie tak za kazdym razem ? Dlaczego pytam, wydaje mi sie, ze u mnie przytrafilo sie tak raz. Objawem byl obciazony procesor na 60% mimo, ze NAS nic nie robil a TV byl wylaczony. Na liscie procesow za obciazenie odpowiadal kodi.bin Po restarcie HD Station wszystko wrocilo do normy i od...
  9. Cristobaal

    Pomoc Jak poprawnie korzystac z HD Station ?

    Jeśli nie zostanie zamknięty to przy ponownym wyborze HDMI3 zamiast ekranu głównego powinnienem zobaczyć KODI - a tak się nie dzieje. Za każdym razem muszę je uruchomić ponownie. Skin jest domyślny, wtyczki są 4 - napiprojekt, napisy24 ,Mr Know i Genesis - właściwie nie używane.
  10. Cristobaal

    Pomoc Jak poprawnie korzystac z HD Station ?

    Witam, naszło mnie takie właśnie pytanie. Od tygodnia intensywnie działam na HD Station (głównie KODI) z racji, że kupiłem sobie w końcu pilota Harmony 650. Wszystko skonfigurowałem poprawnie, działa super. Qnap jest podłączony pod HDMI 3 w telewizorze Samsung. Pod HDMI 1 mam tuner TV. I nasuwa...
  11. Cristobaal

    Pomoc Funkcjonalność KODI

    Trzeba zmienić w ustawieniach, domyślnie było u mnie wyłączone. Shamu by TT
  12. Cristobaal

    Pomoc Qsync, android i uprawnienia folderów

    Zacząłem grzebać i znalazłem sposób. Da się uzyskać dostęp przez konto admin i z poziomu File Station. Folderu nie widać bezpośrednio pod Qsync, ale ręcznie wchodząc pod folder homes/nazwa użytkownika/Qsync uzyskujemy dostęp do folderu ze zdjęciami. Taki dostęp mi wystarczy :D
  13. Cristobaal

    Pomoc Qsync, android i uprawnienia folderów

    Mów mi jeszcze, jestem zielony jeśli chodzi o linux i konsolę...
  14. Cristobaal

    Pomoc Qsync, android i uprawnienia folderów

    Witam, Już wiem coraz więcej na temat QNAP i QTS, chociaz wczoraj napotkałem coś z czym nie mogę sobie dać rady. Problem najprawdopodobniej banalny. Na telefonie żony zainstalowałem Qfile i skonfigurowałem aby wysyłał kopię zapasową zdjęć i filmów z aparatu do katalogu pod folderem Qsync. Konto...
  15. Cristobaal

    Pomoc Serviio

    Mój ma, może ograniczę mu tylko dostęp do sieci lokalnej? Shamu by TT