Recent Content by czaja_pl

  1. C

    Sprzedam RAM 2x8GB z TS-473A

    Witam, Został już tylko jeden moduł Kingston cbd26d4s9s1me-8 Pozdrawiam
  2. C

    Sprzedam RAM 2x8GB z TS-473A

    Dzięki Mariusz za ostrzeżenie, ale jeśli QNAP w ten sposób będzie podchodzić do klientów to raczej nie wróżę przyszłości w prowadzeniu biznesu :) :) Pamięć musiałem dołożyć, a tak naprawdę to wymienić 2x8GB na 1x32GB, po rozbudowaniu systemu o TL-D1600S i dołożeniu dysków, ZFS i 16GB RAMu za...
  3. C

    Sprzedam RAM 2x8GB z TS-473A

    Witam, Po rozbudowie NAS'a zostały mi wolne dwie kostki po 8GB cena 50 PLN za komplet Pozdrawiam Jarek
  4. C

    Pomoc QNAP TS-573A migracja systemu z wbudowanych M.2 na QM2-2P10G1TB

    Tylko system, drażni mnie że M.2 w samym QNAPie to PCIE 3x1 a na QM2 jest PCIE 3x4. Dane mam da dyskach HDD w dwóch pulach, jedna na samym QNAPie druga na JBOD.
  5. C

    Pomoc QNAP TS-573A migracja systemu z wbudowanych M.2 na QM2-2P10G1TB

    Witam, Czy jest możliwość "przeniesienia" systemu z dwóch NVME wbudowanych w TS-473A (RAID1) na dyski NVME na karcie QM2-2P10G1TB bez stawiania systemu do nowa? Pozdrawiam
  6. C

    Pomoc TS-473A konfiguracja z M.2 NVME

    Panowie, potrzebuje potwierdzenia że dobrze zrozumiałem ograniczenia jakie mam w TS-473A. Konfiguracja jaką posiadam to 4xHDD w RAID 5, z jakiejś starszej Workstation został mi wolny jeden dysk SSD Samsung mzvkw512hmjp-000h1 więc zainstalowałem go jako dysk służący do przyśpieszenia zapisu...
  7. C

    Witam

    Pozdrawiam i witam wszystkich :)