Recent Content by Dabman

  1. D

    Pomoc TS-228 (228A). Container Station / Docker

    Dzien Dobry. Posiadam TS-228 i zauwazylem ze nie ma na niego Container Station ani zadnej wirtualki. TS-228A posiada Container Station. Chcialem postawic na nim server minecraft oraz cs 1.6 Czy mozecie mi powiedziec jak "z palca" dograc container station albo chociaz dockera tak zeby byla...
  2. D

    Pomoc Klient torrent iptorrents.com dla TS-253A (Intel), TS-228 (ARM)

    ta metoda moze zakonczyc sie banem moim i osoby ktora wyslala mi zaproszenie
  3. D

    Pomoc Klient torrent iptorrents.com dla TS-253A (Intel), TS-228 (ARM)

    zdaje sobie z tego sprawe, natomiast gdyby ktos mial QPKG pod intel albo arm jednego z tych programow, uratowalo by to mi zycie + oczywiscie kwestia tego aby dzialal pod QTS 4.3
  4. D

    Pomoc Klient torrent iptorrents.com dla TS-253A (Intel), TS-228 (ARM)

    Witam, poszukuje klienta torrent w wersjach BitTorrent 6.0 BitTornado 0.3.17 Deluge 1.3.1 Deluge 1.3.5 Deluge 1.3.6 Deluge 1.3.11 Qbittorent 3.2.3 rTorrent (Seedbox Users) 0.9.2 Transmission 2.03 uTorrent 1.6.1 uTorrent 2.2.0 Build 23071 uTorrent 2.2.1 Build 25154 uTorrent 3.2.2 Build...
  5. D

    Pomoc Problem z połączeniem QNAPa z zewnątrz

    Dziekuje za pomoc, niestety NETIA nie pomogla, kupilem TP-Link C20 (nie mieli C59/C60 na atherosie a chcialem cos taniego). Szybkie przekierowanie portow, jako ze mam InterNetia to wystarczyl klon MAC badz zmiana MAC przez netie i dziala rewelacja. Dziekuje kazdemu za pomoc, niestety...
  6. D

    Pomoc Problem z połączeniem QNAPa z zewnątrz

    Niestety, wylaczenie UPNP + DMZ, to dalej po wbiciu adresy w domenie myqnascloud.com = dalej przekierowanie na strone routera. To naprawde jest dramat. XXI wiek a router mozna sterowac z zewnatrz bez wiedzy wlasciciela.
  7. D

    Pomoc Problem z połączeniem QNAPa z zewnątrz

    tutaj mozna zobaczyc ustawienia portow routera oraz nas netia_spot UPNP na routerze i nas, DMZ na adres NAS dalej tak samo, gdy zrobie porty na sztywno to samo. adres.myqnapcloud.com przekierowuje na strone routera... :8082 na nas, natomiast dalej VPN nie dziala, gdy lacze sie wewnatrz sieci na...
  8. D

    Pomoc Problem z połączeniem QNAPa z zewnątrz

    dalej przekierowuje na strone administracyjna routera, to jest poprostu dramat! edit: dziala tylko gdy przekieruje WSZTSTKO na TCP 8082 to po wpisaniu adres.myqnapcloud:8082 moge polaczyc sie z routerem a co z serwerem vpn (PPTP) i reszta? oraz dalej po wpisaniu adres.myqnapcloud badz :443...
  9. D

    Pomoc Problem z połączeniem QNAPa z zewnątrz

    UPNP niestety nie dziala, DMZ tez... tak mam publiczny. Zabawne jest to gdy mam uruchomione UPNP na NAS oraz na routerze, wtedy po wpisaniu adresu w domenie myqnapcloud.com, przekierowuje mnie na strone administracyjna routera, Z ZWENATRZ. Myslalem ze to jakis bug, ale wpisalem strone na...
  10. D

    Pomoc Problem z połączeniem QNAPa z zewnątrz

    Witam, czy ktos rozwiazal problem sposobem innym niz zakup nowego routera albo opcja bridge?