Recent Content by darekhifi

  1. darekhifi

    Przy piwie QNAP TS-453 czy to normalne by tak hałasował?

    tak, dużo szybsze ich jedyna wada to te dźwięki przypominające gotowanie jajek w garnku :), no i wd po zadymie smr, cmr powinien dostać dożywotnio bana w systemach raid.
  2. darekhifi

    Przy piwie QNAP TS-453 czy to normalne by tak hałasował?

    to dyski tak hałasują, ja po przesiadce z wd red 3tb na iron wolf 10tb musiałem zrobić domek z akustycznym wyciszeniem dla qnapa, bo nie dało rady w pokoju (ok 30m2) wysiedzieć z tymi dyskami :)
  3. darekhifi

    Pomoc System fan 1 failed

    50 gr to jak jakiś wypasiony będzie ten rezystor :), jak cokolwiek, kiedykolwiek, lutowałeś to poradzisz sobie bez problemu. ps. fakt zapomniałem, że tam brak wyświetlacza :)
  4. darekhifi

    Pomoc System fan 1 failed

    szykuj się na akcję z rezystorem ok 100ohm, są opisy na forum co i jak, pewnie kilka dni pobiega z takim komunikatem a może i nawet tygodni, potem ...system booooooooooooting na wyświetlaczu
  5. darekhifi

    Karta QM. PCIe Gen3 czy Gen2?

    cache czy warto ?, w warunkach domowych chyba słaba z tego korzyść , w robocie to już inna para kaloszy, w domu zdecydowanie lepiej postawić od zera system na dysku/dyskach zapiętych na karcie.
  6. darekhifi

    Wiedza Wyciszenie NAS

    w 453 pro miałem tylko taśmę izolacyjną na sankach, obudowa "żelazo" , wd red 3t i był bezgłośny, obecnie 453d full plastik i tu zabiegów : -na sanki 1mm filc samoprzylepny....działa -plastik obudowa od środka podklejona w paru miejscach matą do wygłuszania aut (cienka folia alu z jakąś warstwa...
  7. darekhifi

    Pomoc Qlocker - atak na Qnapy

    potwierdzam, u mnie też włączone, a na 100 było wyłączone
  8. darekhifi

    Pomoc Brat bliźniak QNAP TS-453 Pro - ciągły System Booting

    sprawdź : Udzielamy pomocy - TS-453Pro - reanimacja
  9. darekhifi

    Pomoc TS-453D nieudany upgrade

    u mnie dla odmiany wszystko bez problemu, też mam QM2 (244a) i jak zawsze restart przed aktualizacją, aktualizacja i wszystko śmiga :)
  10. darekhifi

    Pomoc TS-451 nie wstaje

    oby nie, tego życzę (nie wszystkie maszyny na atomach padają, może wadliwa partia ?, na eevblog jest filmik z reanimacji S na tym samym procku i tam gość pokazuje "glejty" intela, że wiedzą o takiej przypadłości.....i nic z tego nie wynika.)
  11. darekhifi

    Pomoc TS-451 nie wstaje

    tak zostaje na stałe, to wada intela nie Qnap-a, ale skoro wiedza to powinni jakąś akcję serwisową zrobić (syno chyba wymieniało, a tym których to nie spotkało wydłużono gwarancję), co do produkcyjny......nie znalazłem żadnych informacji że po :modzie" znowu padł :), ale ma swoje lata i zaraz...
  12. darekhifi

    Pomoc TS-451 nie wstaje

    Ja dzisiaj :), po wlutowaniu tych 100 Ohm wszystko działa jak należy (Ts-453pro)
  13. darekhifi

    Pomoc Gmail Backup

    Działa, właśnie sprawdziłem (453pro, 4.3.6.0923) Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  14. darekhifi

    Download [Stable] QTS 4.3.4.0516 build 20180315 | ARM & x86

    No to u mnie dla odmiany zawsze wszystko dobrze (453pro), ale dodam że używam tylko tego co przyszło z qnap (bo mi wystarcza) Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka