Recent Content by darius19

  1. D

    Pomoc Automatyczne przenoszenie plikow

    Witam. Jestem totalnie pasywnym uzytkownikiem i wlasciwie nie mam czasu na "dlubanie" o ile funkcja nie jest dostepna intuicyjnie. U mnie TS-253D - zdaje sie nie ma kasowania plikow u zrodla po skopiowaniu w back-up ie.
  2. D

    Recenzja Zmiany oprogramowania niekoniecznie na lepsze np: CAYIN

    faktycznie - Pan ze wsparcia wytrwale "walczyl". Moj przypadek, dowodem ze "robienie backup-ow" na zewnatrz - to mus.
  3. D

    Recenzja Zmiany oprogramowania niekoniecznie na lepsze np: CAYIN

    jestem totalnie biernym uzytkownikiem. Slabo zorientowanym. Nic nie zmieniam. "nie dotykam". Podczas jednego z update - po prostu przestal dzialac. Wielodniowa walka wsparcia krajowego - bezskuteczna. O powodzie i przyczynach tzn. "co sie stalo" - nie idzie wyciagnac informacji. Sprzet byl na...
  4. D

    Recenzja Zmiany oprogramowania niekoniecznie na lepsze np: CAYIN

    To pikus. U mnie przy update systemu - NAS sie zamienil w skrzynke zlomu. Wsparcie nie dalo rady uruchomic i trzeba bylo zresetowac do ustawien fabrycznych i wszystko wgrac. Administratos (pigers czy Silas?) zablokowal moj komentarz na ten temat. Dosyc to przykre i znamienne. Chetnie podam...
  5. D

    QNAP sie zamienil w bezuzyteczna skrzynke

    Witam Jestem wieloletnim uzytkownikiem serwerow NAS Qnapa. Obecny - to moj trzeci. Jakes dwa miesiace temu - podczas aktualizacji systemu - serwer zamienil sie w bezuzyteczna skrzynke. Brak miejsca na dyskach. Pomimo sporej ilosci wolnego miejsca. Wsparcie Qnapa - bezradne. Po wielu sesjach...