Recent Content by DarkShenron

  1. DarkShenron

    Kawa i papierosy Wybór Nas'a do domu QNAP vs S

    No to trzeba pomyśleć, chyba że QNAP a obok może później Malinkę jak mi nie pójdzie
  2. DarkShenron

    Kawa i papierosy Wybór Nas'a do domu QNAP vs S

    To chyba decyzja jednak Panie na TS-231 w koncu modelowo wyższy od TS-212P z tego co widziałem to powinien dać radę, chyba że gdzieś dorwę oba do testów
  3. DarkShenron

    Kawa i papierosy Wybór Nas'a do domu QNAP vs S

    Zewnętrzne odtwarzacze? Możesz rozwinąć? Jeśli chodzi o TV to mam już kupiłem 2 miesiące temu, do jakiegoś Nasa przekonało mnie to jak tydzień temu w kosmos poleciało mi 60% danych,a backup na zewnętrznym się nie wykonał bo był odłączony ;/. Dyski już mam TV mam itd tylko mi brakuje Nas'a, mogę...
  4. DarkShenron

    Kawa i papierosy Wybór Nas'a do domu QNAP vs S

    Mariusz myślałem nad tym ale wydawać prawie 1,5k na coś co będę używał sporadycznie i tylko w domu to nie bardzo mi się widzi ;/
  5. DarkShenron

    Kawa i papierosy Wybór Nas'a do domu QNAP vs S

    To ciekawie, ok to może 2 pkt z DLNA weźmy jako, że jest ale nie musi być. Co byście polecili w tej cenie, co było by lepsze do zastosowania w domu, a może jest jakiś inny qnap, który spełnia moje wymogi. Wybaczcie, że tak pytam ale dopiero się wdrażam w temat NAS'a
  6. DarkShenron

    Kawa i papierosy Wybór Nas'a do domu QNAP vs S

    Backup wiem co to jest :-) i po za dyskiem zewnętrznym chciał bym to jeszcze gdzieś trzymać w razie gdyby co, ok z 2 nie wiedziałem ale chodzi mi o to żebym mógł oglądać coś z NAS na TV. Tu jest ten problem w pracy, 90% tego robi za mnie Admin z Korporacji więc nie bardzo mogę się do tego...
  7. DarkShenron

    Kawa i papierosy Wybór Nas'a do domu QNAP vs S

    Witam Wszystkich, czytając parę tematów tutaj na forum oraz innych mój wybór padł na dwie powyższe firmy Qnap Vs S. Niestety tematy jakie znalazłem tutaj to np kolegi Ramzes5 gdzie kupił NAS za 2,4k i inne w cenach około 1,2k + co jest dla mnie za dużą granicą pieniężną :),a widząc Waszą...
  8. DarkShenron

    Witam Serdecznie

    Hej, Witam jestem nowym na forum i najprawdopodobniej nowy użytkownik qnap :)