Recent Content by dayus

  1. dayus

    Pomoc Jak usunać pliki backupowe qfdd z dysku po przywróceniu?

    Ostatnio musiałem zrobić backup z zewnętrznego dysku wszystkich plików na moim NASie i teraz pzoostały mi foldery QFDD na dysku, których nie potrafie usunac przez FileStation. Jak się ich pozbyc?
  2. dayus

    Pomoc TS-251 Status ciemny, LAN mruga, USB stale świeci - brak widoczności w sieci

    o dostawy... jedynie na AliExpress znalazłem te procki, w cenach 200/300zł zaleznie od wersji
  3. dayus

    Pomoc TS-251 Status ciemny, LAN mruga, USB stale świeci - brak widoczności w sieci

    Z ciekawosći zapytam czy już się coś poprawiło odnosnie LCP Degradation? Mam już nowego QNAPa, lecz stary dalej czeka;)
  4. dayus

    Pomoc Deadbolt - na QTS z 2.09.22r - coś da radę zrobić?

    To najlepsze. @h temu dodali informacje, a pewnie seria ataków była wczoraj w nocy.
  5. dayus

    Pomoc Deadbolt - na QTS z 2.09.22r - coś da radę zrobić?

    Q-202209-57602 . Dziwi mnie,ze update FW robiłem 2.09.2022 r. A Qfinder Pro pokazuje mi oprogramowanie z 15.08.2022 - nowszego już nie było na tą chwile, wydaję mi się,że były nowsze.
  6. dayus

    Pomoc Deadbolt - na QTS z 2.09.22r - coś da radę zrobić?

    Deadbolt na TS-253D na najnowszym QTS z 2.09.2022 r. (teraz na szybko nie umiem sprawdzić, która wersja, ale sprzed 2dni) Dzisiaj wchodzę i wszystkie pliki zaszyfrowane. Panowie jakaś rada? Mam kopie fizyczna na dysku USB, sprzed pol roku. Jak dla mnie spoko opcja, ale może bez tego da się coś...
  7. dayus

    Pomoc TS-251 Status ciemny, LAN mruga, USB stale świeci - brak widoczności w sieci

    jak go kupowałem 3 lata temu nikt jeszcze o tym nie słyszał… szkoda trochę tych NASów, widzę, ze problem dotyczy tez S…:( A firmy, które naprawiają laptopy nie maja na to solucji? Do wymiany jest procesor?
  8. dayus

    Pomoc TS-251 Status ciemny, LAN mruga, USB stale świeci - brak widoczności w sieci

    Czyli temat z rezystorem dotyczy tez mnie? Narazie to tylko na szybko wygooglowalem:)
  9. dayus

    Pomoc TS-251 Status ciemny, LAN mruga, USB stale świeci - brak widoczności w sieci

    Dzień dobry, mam taki problem z dyskiem: Około 2 tyg temu wygenerował alarm dźwiękowy, ale juz nie mialem dostepu do dysku, żeby to sprawdzić :( Wyłączyłem sprzęt w nocy i dopiero teraz znalazłem chwilę by go uruchomić. Dysk nie zawsze reaguje na przycisk POWER. Ale jak się uruchomi to dioda...
  10. dayus

    Pomoc Ts-251 - failed to update do 5.0

    Próbowałem wgrywać 5.0.0.1870 i 4.5.4.1800 - a mam aktualnie: 4.5.2.1630
  11. dayus

    Pomoc Ts-251 - failed to update do 5.0

    Był resetowany i potem wgrywane. Wgrywałem przez przeglądarke po zalogowaniu do NASa.
  12. dayus

    Pomoc Ts-251 - failed to update do 5.0

    Dzień dobry, jak zaktualizować FW jesli kreator wywala błąd po zakończeniu upgrade'u - "Failed to update" Próbowałem aktualizować do najnowszej wersji 5.x i do jednej poprzedniej 4.5.4.1800 - dwa te same błędy. Wersja oprogramowania Firmware: 4.5.2.1630 Model serwera: QNAP TS-251
  13. dayus

    Pomoc Jaki dysk zewnętrzny magnetyczny pod USB do backupu QNAPa?

    Żeby go Mac widział bez problemu?
  14. dayus

    Pomoc Jaki dysk zewnętrzny magnetyczny pod USB do backupu QNAPa?

    exFAT będzie dobry dla takiego dysku do backupu?
  15. dayus

    Pomoc Jaki dysk zewnętrzny magnetyczny pod USB do backupu QNAPa?

    Jeszcze jedno pytanie: rozmiar 3,5" bedzie "dlużej-działający" - czy tak na to nie patrzec?