Recent Content by de_te

  1. D

    Pomoc Harmonogram zasilania - miesięczny

    Cześć, Czy jest możliwość ustawienia harmonogramu zasilania np 2x na miesiąc w konkretne dni? Dziękuję za pomoc. pozdr
  2. D

    Pomoc Qsync - synchronizacja jednokierunkowa

    Cześć Mam pytanie odnośnie aplikacji Qsync. Czy jest możliwe ustawienie synchronizacji jednokierunkowej dla aplikacji zainstalowanej na komputerze? Posiadam QsyncPro na telefonach i spokojnie mozna to ustawić. Na komputerze dla Qsync 4.4.0.0617 brak opcji do ustawienia. Bardzo dziękuje za...
  3. D

    Pomoc ups + wybudzanie wol

    witam mam upsa power Walkera i qnap ts-251. po zdownowaniu nasa przez upsa - chce obudzić nasa wol'em i zero reakcji. musze podejść i sieknąć go włącznikiem - czy to poprawne zachowanie?
  4. D

    Pomoc ups aplikacja

    witam czy jest jakiś sposób na zarządzanie upse'm polaczonym do nasa przez usb na takiej zasadzie jak do pc? czyli instalacja agenta i konfigurowanie upsa?
  5. D

    Pomoc Usypianie dysków, nasa - zamykanie

    czyli z default masz uśpionego, a jak potrzebujesz puszczasz wol'a czy masz ustawione w harmonogramie usypianie czy jak kończysz zabawe usypiasz?
  6. D

    Pomoc Bezsenność - czyli jak uzyskać tryb uśpienia w QNAP

    palif - ja też się z tym męczyłem i dałem sobie spokój.... lepiej zadbaj o dyski i odpuśc temat z usypianiem...
  7. D

    Pomoc Usypianie dysków, nasa - zamykanie

    ale budzisz go i tak WoL'em...?
  8. D

    Pomoc Usypianie dysków, nasa - zamykanie

    Dzieki za odpowiedź.. rozumiem a powiedz mi, czy w ogóle nie wyłączasz usypiasz całego nasa? - cały czas on-line?
  9. D

    Pomoc Usypianie dysków, nasa - zamykanie

    Witajcie jakie są Wasze doświadczenia i preferencje dotyczące usypiania dysków, całego nasa bądź wyłączania całego nasa vs. bezpieczeństwo dysków. Wiele można naczytać się, że nie za dobry wpływ na dyski ma ciągłe usypianie .... pomijam koszty energii - bo moim zdaniem to sprawa wtórna - i...
  10. D

    Wiedza Zużycie pradu przez NAS a oszczednosci

    czyli nie korzystasz z usypiania dysków - a korzystasz z funkcjonalności usypiania całego nasa bądź wyłączania (harmonogram)?
  11. D

    Pomoc Bezsenność - czyli jak uzyskać tryb uśpienia w QNAP

    co do usypiania - w instrukcji nie widze ani słowa poza tym co powyżej ;)
  12. D

    Pomoc Bezsenność - czyli jak uzyskać tryb uśpienia w QNAP

    niestety pomimo ustawienie na 10 min... nas nie idzie sprać... w jaki sposób obczaić - łaj ps. mam zainstalowanego plexa, czytalem ze moze to jest przyczyną - w jaki sposób moge to odinstalowac?
  13. D

    Pomoc Bezsenność - czyli jak uzyskać tryb uśpienia w QNAP

    Dzięki To proszę powiedzcie mi jak w świetle tego powyżej ma się ustawienie uśpienia - jaki jest sens usypiania....(zarzadzanie zasilaniem)