Recent Content by disaster3

  1. D

    Pomoc Problem z widocznością plex media server przez urządzenia mobilne

    W routurze mam coś takiego W plex media server w zdalnym jest też podobnie i wszystko jest ok, jeśli chodzi o zdalny dostęp, natomiast będąc w sieci domowej server -> klient powinienem chyba mieć dostęp direct i tak miałem do tej pory w/w w ogóle nie włączałem bo jak mnie nie ma w domu to...
  2. D

    Pomoc Problem z widocznością plex media server przez urządzenia mobilne

    Dzięki, Zainstalowałem jeszcze raz plex playera na iPhonie aby zrobić screenshot co mi wyskakuje dokładnie jak próbuje uruchomić jakiś plik z folderu z komputera który dodałem do serwera
  3. D

    Pomoc Problem z widocznością plex media server przez urządzenia mobilne

    Hej, hej, mam problem ze swoim plex media server i jego widocznością przez inne urządzenia w sieci lokalnej. Kiedyś prosiłem o radę Rozwiązany - Od czego zacząć? Centrum multi i możliwość oglądania filmów z PC'ta w domu na różnych urządzeniach No i postawiłem plex media server na w/w...
  4. D

    Pomoc Od czego zacząć? Centrum multi i możliwość oglądania filmów z PC'ta w domu na różnych urządzeniach

    Hej, hej, jak już wspomniałem w dziale "Przywitaj się", trafiłem tutaj poprzez google jak szukałem jakiś informacji na temat aplikacji PLEX. Jeśli to nie ten dział to prośba o przeniesienie w odpowiednie miejsce. :) Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc/instrukcje od czego zacząć, co...
  5. D

    Hej, hej! :)

    Witajcie :) trafiłem tutaj za google w poszukiwaniu informacji na temat plex. W zasadzie dalej nie wiem czy dobrze, bo chciałbym mieć możliwość w domu oglądaniu filmów z PC'ta, na różnych urządzeniach, TV, komórka, tablet więc mam nadzieję, że jednak w dobre miejsce trafiłem i pomożecie mi...