Recent Content by djwhite1988

  1. djwhite1988

    Pomoc Exfat nie działa

    P.S o co chodzi z MAC ? tylko mi pozostaje wniosek o zwrot. co raz bardziej podoba mi się qnap obsługa i działanie... Przekonywali mnie do zakupu qnap zamiast S bo jest support , szybki helpdesk etc , a S po prostu działa bez ciągłego pisania do helpdesku , dziwne podejście do...
  2. djwhite1988

    Pomoc Exfat nie działa

    to jest rozwiązanie problemu ? kazali zapłacić za licencję która i tak nie działa ?
  3. djwhite1988

    Pomoc Exfat nie działa

    Napisali mi ze mam czekac na nowy QTS. no chyba nieporozumienie.
  4. djwhite1988

    Pomoc Exfat nie działa

    Witam nie działa licencja exfat kupiona na qnap. Ktoś miał podobne problemy ? licenja kupiona , aktywna, widoczna jest w nasie ale po podłączeniu dysku pisze ze mam wykupić licencje i nie działa jako exfat / jest nie widoczny nośnik Nas ts469l Firmware 4.3.4
  5. djwhite1988

    Pomoc Uśpienie Nas

    Ok sprawdzę.
  6. djwhite1988

    Pomoc Uśpienie Nas

    Nie bo dopiero poznaje tego Nas i uczę sie. Sprawdzam co mogę potrzebować a co nie.
  7. djwhite1988

    Pomoc Uśpienie Nas

    Proszę to są aplikacje które mam.
  8. djwhite1988

    Pomoc Uśpienie Nas

    Tak wsparcie się kończy w sumie mi napisali ze już nie wspierają :/ tak chodzi mi o usypianie całego systemu wg godzin. Coś go blokuje :/ jak mam wiedzieć która aplikacja dokładnie ? Hybrid backup mam usunięte i nie używam. Nic w bios nie było robione
  9. djwhite1988

    Pomoc Uśpienie Nas

    Jestem świeży w temacie. Z góry przepraszam. Jak uzyskać logi ?
  10. djwhite1988

    Pomoc Uśpienie Nas

    Witam mam problem z uśpieniem serwera mam ustawiony harmonogram zasypiania natomiast serwer idzie spac i odrazu się budzi. nie widać żeby jakieś funkcje aplikacje były włączone. co jest nie tak ? Nas ts469l Firmware 4.3.4
  11. djwhite1988

    Witam

    Witam djwhite mam nadzieje ze forum mi pomoże w rozwiązaniu problemów