Recent Content by Dlugoszp

  1. Dlugoszp

    Pomoc twonky media - lista plików

    Witam Od ostatniej aktualizacji - pojawił mi się dziwny problem z wyświetlanie listy plików za pomocą twonky media ( DLNA ). Otórz fizycznie na dysku jest tylko jeden plik z filmem, natomiast serwer wyświetla ich kilka / kilkanaście... jedyną różnicę jaką widzę w tych (wyświetlanych plikach)...
  2. Dlugoszp

    Pomoc TwonkyMedia -> TV LG

    Najpewniej nie jest ten serwer kompatybilny.... Producent mojego tv powiedział, że nie odpowiadają za inne serwery i ze jedynie polecają swoje. Dla LG jest to smart share i tutaj gwarantują poprawną komunikację...
  3. Dlugoszp

    Pomoc TwonkyMedia -> TV LG

    Na tym "fabrycznym" miałem problemy: gubienie ścieżek, wywalanie z katalogu podrzędnego do głównego, w trakcie oglądania filmu po postu wywalało lub zawieszało się urządzenie - czasem nie było ich widać ( katalogów ), dopiero po odświeżeniu pojawiały się ale też czasem był wymagany restart...
  4. Dlugoszp

    Pomoc TwonkyMedia -> TV LG

    Hmm, u mnie ten fabryczny szwankował...
  5. Dlugoszp

    Pomoc TwonkyMedia -> TV LG

    Producent TV, mówi że to wina serwera DLNA :D - poprawiło się jak zainstalowałem Twonky z dostępnych aplikacji - nie używam tego wbudowanego...
  6. Dlugoszp

    Pomoc TwonkyMedia -> TV LG

    Witam Ostatnio ( kilka miechów temu ) chyba się zmieniło oprogramowanie TwonkyMedia i coś chyba poszło nie tak , albo ja nie umiem tego skonfigurować. Wcześniej nie miałem żadnych z tym problemów, a teraz gubi ścieżki, czasem tv w ogóle nie widzi serwera DLNA i zawiesza mi się przez to cały...
  7. Dlugoszp

    Pomoc File station - próba wypakowania *.rar

    Mam 4.1 :) Okazało się, że okienko z progresem mi się nie pokazuje, a jedynie jest jakiś taki kręciołek z zadaniami w tle :) Rozpakowuje, ale nie widziałem tego... Przepraszam za zamieszanie. PozdroOczekiwanie na kręciołek jest strasznie długi - w końcu się pojawia :) Ale mogli by to...
  8. Dlugoszp

    Pomoc File station - próba wypakowania *.rar

    Witam Mam następujący problem. Kiedy na poprzednich wersjach firmware ( poniżej wersji 4.1 ) elegancko mogłem wypakowywać pliki rar, tak w tej chwili zupełnie się nic nie dzieje. Znaczy pojawia się okno dialogowe z zawartościa archiwum, jednak po wybraniu opcji - wypakuj wszystko, znika...
  9. Dlugoszp

    FAQ WD Red - Aktualizacja Firmware 12/20/2013 - Modyfikuje czas oczekiwania na przeniesienie głowic

    Ja też miałem problem, bo w domu tylko lapka posiadam. Więc zaniosłem do pracy, podpiąłem pod stacjonarkę uruchomiłem z linii poleceń programik, wybrałem odpowiedni dysk, coś tam zamieliło i skończone. Cały proceder zajął jakieś 5 min. ( Oczywiście nie zrobiłęm tego na dwóch dyskach od razu. )...
  10. Dlugoszp

    WD Red - Aktualizacja Firmware 12/20/2013 - Modyfikuje czas oczekiwania na przeniesienie głowic

    Oprogramowanie dostępne dla tego produktu Windows Acronis True Image WD Edition Software Download Windows i Linux Program WD Red SMART Load/Unload — napęd 3,5" Program WD Red SMART Load/Unload — napęd 3,5" Version (Wersja): Data wydania: 12/20/2013 Ważne! Jeżeli zainstalowana jest...
  11. Dlugoszp

    FAQ WD Red - Aktualizacja Firmware 12/20/2013 - Modyfikuje czas oczekiwania na przeniesienie głowic

    Oprogramowanie dostępne dla tego produktu Windows Acronis True Image WD Edition Software Download Windows i Linux Program WD Red SMART Load/Unload — napęd 3,5" Program WD Red SMART Load/Unload — napęd 3,5" Version (Wersja): Data wydania: 12/20/2013 Ważne! Jeżeli zainstalowana jest...
  12. Dlugoszp

    Pomoc QSync - "Nie udało się usunąć" ?

    A gdzie to wersjonowanie się ustawia? :)
  13. Dlugoszp

    Pomoc QSync - "Nie udało się usunąć" ?

    Okej. Tylko jak usunąć ten folder. W sumie miejsca to na e zajmuje ale wkurza :-! Wysłane z mojego HTC One X przy użyciu Tapatalka
  14. Dlugoszp

    Pomoc QSync - "Nie udało się usunąć" ?

    Za wiele tutaj ustawień nie ma :)
  15. Dlugoszp

    Pomoc QSync - "Nie udało się usunąć" ?

    Screeny z konfiguracji usługi QSync zainstalowanej na PC czy na QNapie? :)