Recent Content by doodah007

  1. doodah007

    Sprzedam QNAP TS-670PRO + 6 HDD

    witam, cena bez dysków HDD 4500 zł, pozdrawiam
  2. doodah007

    Sprzedam QNAP TS-670PRO + 6 HDD

    Witam zainteresowanych, Mam do sprzedania używany (na gwarancji) TS-670PRO + 6 HDD (5x ST4000VN000 + 1x ST2000VX000) z 2GB RAM. Stan idealny. Możliwość wystawienia faktury Vat. Cena początkowa 6800 zł do negocjacji.
  3. doodah007

    Pomoc rtorrent jak odinstalować z qnap

    ok, ja mam na imię Łukasz lub doodah, także miło mi :) w takim razie czekam i bardzo kibicuję podczas pracy nad nowy softem. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam model qnap TS-670 PRO
  4. doodah007

    Pomoc rtorrent jak odinstalować z qnap

    pojedyńcze dyski i woluminy, moj błąd był taki, ze jak zainicjował mi się na nowo serwer to nie pominąłem ustawienia dysków (myslałem że bedę mógł zrobić to później). Natomiast jak serwer uruchomił się na nowo i utworzył z 5 dysków macierz.
  5. doodah007

    Pomoc rtorrent jak odinstalować z qnap

    już porządkuje sprawę... Zainstalowałem rtorrent i wszystko działało bez większych problemów prze ok m-c, zdarzało się, że rtorrent się wieszał ale po operacji wyłącz/włącz rtorrent wszystko wracało do normy. W sobotę natomiast nie pomagało nic nawet kilkukrotny restart serwera, dlatego...
  6. doodah007

    Pomoc rtorrent jak odinstalować z qnap

    efekt jest taki ze padl mi qnap i musiałem go reanimowac od nowa (konfiguracja fabryczna)
  7. doodah007

    Pomoc rtorrent jak odinstalować z qnap

    Ok wpisałem, ale teraz jak próbuje zainstalować ponownie rtorrent to wywala mi błąd.
  8. doodah007

    Pomoc rtorrent jak odinstalować z qnap

    ok zalogowałem sie juz naserwer za pomoca putty co dalej?
  9. doodah007

    Pomoc rtorrent jak odinstalować z qnap

    reboot nie pomaga. gdzie mam wpisać i co oznacza rm - rf (proszę jaśniej nie rozumiem co mam zrobić?)zainstalowałem wersje 0.9.2 i nie mogę jej usunąć bardzo proszę o podpowiedz jak mam to zrobić krok po krokuprosze o pomocczy moze ktos pomóc??
  10. doodah007

    Pomoc rtorrent jak odinstalować z qnap

    Usunąłem program poprzez manager aplikacji, teraz jak chce zainstalować ponownie wyskakuje mi taki komunikat: Jak mogę inaczej usunąć soft z mojego qnapa? Proszę o pomoc.
  11. doodah007

    Pomoc rtorrent - problem z pobieraniem

    tak nie ma. a na stronie transmission nie wiem co mam pobrać Transmission
  12. doodah007

    Pomoc rtorrent - problem z pobieraniem

    rozumiem a gdzie mogę znaleźć aktualna wersję stabilnego tramnsmission
  13. doodah007

    Pomoc rtorrent - problem z pobieraniem

    to pomoże ??rozumiem że poprzednia wersję usunąć??
  14. doodah007

    Pomoc rtorrent - problem z pobieraniem

    moge prosic o jakis link do aktualnej wersji
  15. doodah007

    Pomoc rtorrent - problem z pobieraniem

    qnap 670pro, soft 4,03, rtorrent_0.9.3pobierane pliki są od 3 do 130 GBpoprawka wersja softu qnap 4.0.3