Recent Content by drago_o

  1. drago_o

    Pomoc Co zamiast iCloud?

    Czyli nie dzieje się to automatycznie w tle jak iCloud, trzeba uruchomić QuMagie tak?
  2. drago_o

    Pomoc Qcontactz - jako współdzielona baza kontaktów?

    Witam, Szukałem informacji na temat Qcontactz lub jakichś pokrewnych aplikacji, w których można by współdzielić bazę kontaktów? Byłoby to idealne narzędzie w firmie z większą ilością pracowników. Generalnie większość odpowiedzi była na nie ale najbardziej zbliżone do mojego pytania odpowiedzi...
  3. drago_o

    Pomoc Co zamiast iCloud?

    Witam, Mam do dyspozycji serwer TS-832PXU z praktycznie nielimitowaną przestrzenią dyskową(jak na moje możliwości). iPhone jest moim jedynym urządzeniem od Apple więc większość plusów stojących za ideą iCloud znika. Nie korzystam z ekosystemu. W chwili obecnej jest to tylko sposób na...
  4. drago_o

    Pomoc Backup na inny NAS lub dysk sieciowy

    Wykonując krok po kroku trafiam na ścianę w chwili konfiguracji HybridBackup. Zainstalowałem HBS 3 Hybrid Backup Sync - taki znalazłem w aplikacjach. Nie widzi mi na lokalnym serwerze Podłączonego z pomocą HybridMount voluminu. W File Station się wyświetla. 1664291835 Pominąłem HybridMount...
  5. drago_o

    Pomoc Backup na inny NAS lub dysk sieciowy

    Mam SMB 3 na WD włączone. Jak zrobić synchronizację do udziału? Klikałem i albo czegoś nei zauważyłem albo nazewnictwo mocno odbiega od tego jak wydaje mi się, że powinno być :) Po prostu nie znalazłem.
  6. drago_o

    Pomoc Backup na inny NAS lub dysk sieciowy

    Witam, Jestem posiadaczem TS-832PXU i mam tutaj zrobiony RAID 5 jak dobrze pamiętam na 3 dyskach. Chciałbym z Voluminu kopiować cyklicznie dane na inny NAS (firmy WD), który służy jako backup. W tej chwili wykonuje to z pomocą usługi FTP ale działa to dość wolno biorąc pod uwagę, że oba te...