Recent Content by ewemar

  1. ewemar

    Pomoc TS-451 brak aktywności LAN

    Ok kontaktowałem się z serwisem qnap i odesłali mnie do FEN albo EPA. Tam usłyszałem, że najprawdopodobniej jest uwalona płyta główna i koszt naprawy to około 1000zł... Słuchajcie może z innej strony spróbujemy to chwycić, jak podpinam nas pod hdmi bez sieci to nas staje po pierwszym sygnale na...
  2. ewemar

    Pomoc TS-451 brak aktywności LAN

    backup i to jest niestety problem, jak z tych dysków odzyskać dane bez możliwości wejścia na nas?, był ustawiony raid 5 urządzenie jest po gwarancji i tak się zastanawiam ile to będzie mogło kosztować
  3. ewemar

    Pomoc TS-451 brak aktywności LAN

    niestety nie widzi go qfinder... podpinałem go również bezpośrednio kablem do laptopa i też go nie widać zgłoszenie do helpdesku?, jak będzie to realizowane jeśli nas jest już po gwarancji na anglojęzycznym forum jest opisane "TS-451 Cant be found on network - QNAP NAS Community Forum", żeby...
  4. ewemar

    Pomoc TS-451 brak aktywności LAN

    zapiszczał raz i po tym sygnale po 5sec przestały migać na lanie, z przodu pali się tylko na zielono dioda status
  5. ewemar

    Pomoc TS-451 brak aktywności LAN

    Zrobiłem tak i też takie samo zachowanie jak przy resecie czyli jest aktywność przez chwilę i gasną.
  6. ewemar

    Pomoc TS-451 brak aktywności LAN

    Cześć wszystkim Dobre ze 3 tygodnie nie korzystałem z nasa i w dniu dzisiejszym przyszedł ten moment. Niestety nie jestem w stanie podłączyć, brak jakiejkolwiek aktywności na złączach lan. Czego próbowałem: -wymienione przewody lan (dalej bez rezultatu) -reset poprzez odłączenie...
  7. ewemar

    Pomoc Plex przestał działać po aktualizacji do firmware 4.2.2

    powiem Wam tak, dziś po pracy odpaliłem plexa... dłuższy czas mielił i znalazł serwer i odpalił się...hmm sam nie wiem co mam o tym myśleć. Może był problem z usługa samą w sobie, nie wiem...
  8. ewemar

    Pomoc Plex przestał działać po aktualizacji do firmware 4.2.2

    niestety cały czas mam to samo. zainstalowanie ze strony plexa też nic nie pomogło.
  9. ewemar

    Pomoc Plex przestał działać po aktualizacji do firmware 4.2.2

    u mnie lokalizacja była ta sama i niestety nic to nie dało. zainstalowałem plexa jeszcze raz, ale dalej bez rezultatu.
  10. ewemar

    Pomoc Plex przestał działać po aktualizacji do firmware 4.2.2

    tak nawet ze dwa razy i dalej to samo sorrki po aktualizacji firmware robiłem restart, a po instalacji plexa wydaje mi się że nie. Zaraz spróbuję. niestety po restarcie to samo po restarcie zaczął działać tunein i spotify, ale niestety plex dalej nie działa. Jakies inne pomysły? na qnap po...
  11. ewemar

    Pomoc Plex przestał działać po aktualizacji do firmware 4.2.2

    Ta która jest dostępna w app center czyli 1.2.0.2716
  12. ewemar

    Pomoc Plex przestał działać po aktualizacji do firmware 4.2.2

    Sorrki zapomniałem dodać, że już go przeinstalowywałem kilka razy i bez rezultatu. Nie mogę się wbić na niego na tym porcie 32400. Mam połączenie odrzucone. Co ciekawsze przestało mi również działać spotify i tunein. Obydwie aplikacje przeinstalowałem i dalej nic. Na Spotify pojawia się kod...
  13. ewemar

    Pomoc Plex przestał działać po aktualizacji do firmware 4.2.2

    Witam Wszystkich Po ostatniej aktualizacji firmware Plex przestał działać. Do momentu aktualizacji wszystko działało jak należy. Po kliknięciu na ikonę PLEX nic się nie dzieje i nie może tak jakby znaleźć serwera PLEX (taki komunikat się pojawia). Czy to gdzię się jeszcze włącza? Z góry dziękuję...
  14. ewemar

    Witajcie:)

    Pozdrawiam wszystkich!
  15. ewemar

    Pomoc XBMC przestało działać po aktualizacji firmware do 4.1.2 (20150126)

    Witam Słuchajcie w dniu dzisiejszym mój nowo zakupiony TS-451 chciał się zaktualizować do wersji 4.1.2 z 26 stycznia. Pozwoliłem mu na to i to po części był mój błąd. Po aktualizacji firmware działa wszystko oprócz XBMC, a to jest niestety dodatek do, który był bardzo często przeze mnie używany...