Recent Content by Exeqtor

  1. Exeqtor

    Witam wszystkich

    Witam wszystkich.
  2. Exeqtor

    Problem ze zdalnym logowaniem na 239 Pro

    Problem nie leży po stronie internetu bo wszystko chodziło i chodzi. Porty sobie sam sobie przekierowuję na routerze. Oczywiście dla pewności próbowałem wchodzić na NAS'a na różnych łączach. Chodzi o to że Qnap próbuje się logować i tak zostaje na ekranie z komunikatem "QNAP Loading"...
  3. Exeqtor

    Problem ze zdalnym logowaniem na 239 Pro

    Witam Zakupiłem niedawno model 239 Pro. Konfiguracja poszła bez problemu. Urządzenie pracuje bez zarzutu. Problem pojawił się 2 dni temu. Do tej pory logowałem się zdalnie przez Internet przez przeglądarkę na NAS'a i nie było problemu. A ostatnio mam z tym problem. Wyskakuje ekran ładowania i...
  4. Exeqtor

    TS-239 Pro Official FW (Version 3.1.1 Build 0815)

    z 3.1.0 Build 0627.
  5. Exeqtor

    TS-239 Pro Official FW (Version 3.1.1 Build 0815)

    Od niedawna mam ten model i właśnie przed chwilą zrobiłem upgrade do najnowszej wersji firmware. Na razie żadnych danych nie utraciłem.
  6. Exeqtor

    Jaki model do firmy do robienia backupu ?

    Dziękuję za odpowiedź. Chyba uda mi się przekonać firmę do zakupu wersji 239Pro ;-) i myślę że to będzie dobry wybór. Pozostaje teraz wybór dysków twardych. Myślę nad serią EcoGreen Samsunga.
  7. Exeqtor

    Jaki model do firmy do robienia backupu ?

    Witam, Dopiero zaczynam poznawać "świat" NAS'ów. ;) Zamierzam kupić TS-109 II lub 209 II do firmy. Sprzęt będzie służył głównie do backupu danych. W związku z tym mam pytania o Netbak Replicator. 1. Ilu użytkowników to optymalna ilość dla robienia kopii zapasowych przez ten program ? 2. Czy...