Recent Content by F1le

  1. F1le

    Pomoc Autobrr na zewnętrznym serwerze

    Mam 2 rtorrenty gdzie indziej i Autrobrr się loguje i działa. Tyle...
  2. F1le

    Pomoc Autobrr na zewnętrznym serwerze

    Jedyny mój problem z Autobrr to jest QNAP-rtorrent póki co ... no ale może to ja się nie znam... Dobra nie było tematu...
  3. F1le

    Pomoc Autobrr na zewnętrznym serwerze

    Dlatego nawet wklejam link z autobrr do zewnęrznego rtorrenta (niehostowanego w tym samym miejscu co autobrr) z 4 posty wyżej który zupełnie jest gdzie indziej i widać, że test połączenia i autoryzacji przez samo /RPC2 działa. Tyle i chciałem się zapytać czy coś wiesz, a Ty mi wyskakujesz zę...
  4. F1le

    Pomoc Autobrr na zewnętrznym serwerze

    Mariusz, ale ja Ci nie przyszedłem zawracać dupy czy "ubliżać" sorry jeśli tak to zrozumiałeś! Mówię po prostu, że mi działa link autobrr z każdym rtorrentem na zewnętrznym hostingu oprócz tego z QNAPa a już przetestowałem póki co 2 i 2 działają. Tyle. Więc nie wiem co mam pisać do autora...
  5. F1le

    Pomoc Autobrr na zewnętrznym serwerze

    Może dojdziemy dlaczego ten tworzony przez Mariusza nie umie sie zautoryzować. Wiem, że Autobrr zaczynało słabo, ale teraz wole go o 1000000% niż auto-dl irssi i jest bardzo poprawione. Tak pewnie kiedyś z rtorrentem może i nie działało, ale obecnie jedynym rtorrentem gdzie to nie działa jest...
  6. F1le

    Pomoc Autobrr na zewnętrznym serwerze

    Absolutnie się z Tobą nie zgadzam. Problem gdzie jest w tej paczce QNAPowej. Oto przykład autobrr w zupełnie innej lokalizacji vs rtorrent w zupełnie innej lokalizacji : Bez problemu działa :
  7. F1le

    Pomoc Autobrr na zewnętrznym serwerze

    Czyli generalnie rtorrent w buildzie QNAPowym nie zadziała gdy autobrr jest na zewnątrz? To dziwne, bo np. w poradniku autobrr jest masa przykładów do jakiego hosta użyć jakiej konfiguracji rtorrenta aby zadziałało. Prawda próbowałem wszystkie, ale w QNAPowych nie działa. Przykład ...
  8. F1le

    Pomoc Autobrr na zewnętrznym serwerze

    W jaki sposób skonfigurować autobrr gdy autobrr jest na zupełnie innym serwerze? Mam port 6009 otwarty i przeforwardowany, próbuję : http://rtorrent:admin@MYEXTERNAL_IP:6009/RPC2 ale nie działa. Nie mam pojecia jak to ugryźć... W głównym poradniku : FAQ - Pair Autobrr with Rtorrent-Pro jest...
  9. F1le

    Qnap TVS-472xt Pytania techniczne

    Tylko pamiętaj, że jak będziesz chciał rozbudować o kolejne 2x4TB to musisz wszystko przeformatować, żeby eventualnie przejść na 4x4TB RAID5. Mnie już RAID5 uratował dupsko :)
  10. F1le

    Qnap TVS-472xt Pytania techniczne

    1/ Uważam, że to HDMI jest zbędne - to tak aproteza, która została jeszcze z technologii sprzed 10 lat, gdy trzeba było dokupować jakieś przystawki ala KODI box Android BOX, bo telewizory nie były jeszcze smart. 2/ Znacznie lepiej sprawuje się w/g mnie serwer PLEX na tym QNAPie 3/ Przy wersji...
  11. F1le

    Pomoc AppCenter - "Loading"

    Panowie help. Mialem problem z SSD Cache na QTS 5.0.0.1870 - nie moglem go odinstalowac, ale na forum QNAPa znalazlem sposob. Potem wyczytalem, ze ten firmware nowszy od mojego usuwa bledy zwiazane z SSD Cache, wiec sobie recznie wrzucilem. Wszystko dziala, oprocz tego, że AppCenter robi sobie...
  12. F1le

    Pomoc Not working with QTS5.0? (Relaunching... every minute)

    I'm using 42000 on QTS 5.0 and no problem so far.
  13. F1le

    Pomoc rTorrent-Pro - ipfilter/blocklist broken - can't seed/download

    You don't want to know how deep I was "digging" to find what's going on ... Thanks
  14. F1le

    Pomoc rtorrent release 0.9.8-B1234 x86 64 problem

    No wlasnie mam unsupported protocol ... OK dzieki, widać, że restart po prostu trzeba zrobić. Dzięki PS : Faktycznie, z nowym buildem 555 nie ma już tego problemu "unsupported protocol" i nic nie trzeba restartować. Jak zwykle dzięki.
  15. F1le

    Pomoc Potrzebuje wersji B000 aby coś sprawdzić

    Ja pi... tyle lat z tego korzystam nawet nie wiedzialem o tej zakladce... Dzieki. mi na 1dnym trakerze na nowej wersji wywala coś ala "unsupported protocol". Wracam do B000 -> wszystko OK. Ja na razie zostaje na B000.