Recent Content by Fifiel

  1. Fifiel

    Pomoc Brak dostępu z sieci lokalnej do folderów QNAP z Windows 10 - wymaga poświadczeń

    Tylko na tym lapku z Win8 nie muałem takiego samego usera i działało od początku jak należy... Nie wiem co może być powodem, że w Win10 cuda się dzieją.
  2. Fifiel

    Pomoc Brak dostępu z sieci lokalnej do folderów QNAP z Windows 10 - wymaga poświadczeń

    Jak rozumie to jest autologowanie? Tylko, że tam wskazane jest nie autologowanie, tylko zapisanie haseł do danej witryny. Trzeba manualnie potwierdzić zalogowanie, co mnie nie urządza, bo chciałbym dostać się do plików udostępnionych, bez ingerencji użytkownika, klikam na serwer i wyskakują mi...
  3. Fifiel

    Pomoc Brak dostępu z sieci lokalnej do folderów QNAP z Windows 10 - wymaga poświadczeń

    Przeczytałem w innym temacie, że można ustawić hasło w qnapie dla jakiegoś użytkownika i ustawić autologowanie, ale nie bardzo rozumię to stwierdzenie i nie wiem jak to zrobić. Oczywiście użytkownika umię stworzyć i nadać mu hasło, ale jak na jakimś kompie zrobić autologowanie? Chyba, że chodzi...
  4. Fifiel

    Pomoc Serviio i tworzenie playlist

    Przeszukałem troszkę netu i nie umię się doszukać, czy jest opcja tworzenia playlist muzyki w Serviio? Jesli tak to jak to zrobić? W ustawieniach jest wspomniane że można włączyć wyświetlanie kategorii wg playlisty, ale jak to ustawić żeby zrobić właśną playlistę? Wersja oprogramowania...
  5. Fifiel

    Pomoc Słabe wysyłanie plików torrent w Download Station

    Mam stałe IP zewnętrzne, a w sieci lokalnej serwer pobiera IP z DHCP - na rauterze w regułach przydzielania IP mam dodane powiązanie MAC serwera z jednym IP i za każdym razem serwer dostaje to samo IP - i sprawdzam port przekierowany do Download Station. Router ma włączoną usługę UPnP więc sam...
  6. Fifiel

    Pomoc Słabe wysyłanie plików torrent w Download Station

    Limity są wsystkie na 0 więc powinno iść bez ograniczeń, co do peerów to jest na jednym pliku 20, ale rozpędził się aż do zawrotnego 150 kb/s:-( Na speed teście dziś sprawdziłem i okazało się, że łącze ma wydajność 50 Mbit / 50 Mbit, bo ostatnio przedłużałem umowę i zapomniałem, że zwiększyli mi...
  7. Fifiel

    Witam

    Witam wszystkich:)
  8. Fifiel

    Pomoc Aktualizacja Bazy danych Serviio

    Faktycznie. Zmieniłem ściężkę tak jak napisałeś i wszystko idealnie zaczęło się aktualizować :) Dzieki wielkie za pomoc :)
  9. Fifiel

    Pomoc Słabe wysyłanie plików torrent w Download Station

    Witam. Problem polega na tym, że pliki są wysyłane w badzo niskim transferze. Pobieranie idzie po maxie, wysyłanie ledwo co... Mimo, że łącze mam 10 Mbit wysyłania, to pliki wysyłane są 900 bit... Max 2 kbit... Port jest otwarty i widoczny z zewnątrz - sprawdzałem na stronce Open Port Check Tool...
  10. Fifiel

    Pomoc Aktualizacja Bazy danych Serviio

    Utworzyłem nowy folder, wkleiłem tam film i nic... Nie zaktualizowała się biblioteka:( Jaka jest częstotliwość aktualizowania biblioteki w serviio? W Plexie, Twonky i wbudowanym dlna da się ustawić w czasie rzeczywistym... Wiec wklejam i od razu się akualizuje biblioteka... W Serviio nie ma...
  11. Fifiel

    Pomoc Aktualizacja Bazy danych Serviio

    Oczywiście dodane i filmy widoczne, ale nowe które kopiuje do katalogu już nie, chyba że kliknę wymuś aktualizację biblioteki...
  12. Fifiel

    Pomoc Aktualizacja Bazy danych Serviio

    Witam Wszystkich. Przeglądałem forum w poszukiwaniu informacji na temat serviio, jednak mało tutaj jest informacji. Uruchomiłem serwer Serviio niestety nie chce się sama aktualizować sama baza multimediów, mimo że w ustawieniach jest zaznaczona opcja aktomatycznego aktualizowania biblioteki. We...