Recent Content by Filo

  1. F

    Pomoc Iphone

    :D:D:Ddziękuję bardzo, o to mi właśnie chodziło, tego walanie szukałem :-)
  2. F

    Pomoc Iphone

    to robi backup całej rolki, a można pojedyncze zdjęcia przesyłać do odpowiedniego pliku na qnap. zaznaczam 10 zdjęć i maja być wysłane do odpowiedniego pliku.
  3. F

    Pomoc Iphone

    nie wiem jak to zrobić :s mam qfile, ale gdzie jest tam opcja wysłania zdjęć z rolki aparatu na qnap?
  4. F

    Pomoc Iphone

    czy jest możliwość przesyłania zdjęć z iPhone bezpośrednio do qnapa, najlepiej do wybranego katalogu. z góry dziękuję za pomoc :)
  5. F

    Pomoc Przeciążenie procesora

    a jeszcze mam pytanie. co jakis czas takie cos mi wyskakuje: na forum tego nie znalazłem. restart process nvrd due to live report out-of-datebibliotekę multimediów - to co odłączyłem do ciągłego skanowania. czy mam to ręcznie robić, czy ostawić aby robiło to raz na dobę przez krotki czas?
  6. F

    Pomoc Przeciążenie procesora

    wszystko zrobiłem zgodnie z Twoja super instrukcja, dziękuję ze sa takie osoby, które maja wiedze i potrafią sie nią podzielić:) nie każdy jest od razu super bohaterem ;) a ta bibliotekę to powinienem raz na jakiś czas odpalać?
  7. F

    Pomoc Przeciążenie procesora

    pigers jesteś wielki, o to chodziło. wyłączyłem te skanowanie multimediów i spadło :) ( nie wiem po co mi to, ale wylaczyle :)) jakbyś łopatologicznie wytłumaczył mi jeszcze temat korzystania z TWONKY jak QPKG to będę wdzięczny :)
  8. F

    Pomoc Przeciążenie procesora

    no to przepraszam, ze nie wiem, ale nie wiem :) obciążenie mam ciągle na poziomie 90-100% gdybym mógł prosić o pomoc a nie szyderę będę wdzięczny :)
  9. F

    Pomoc Przeciążenie procesora

    1. to wszystko działa po kablu, Ethernet 2. cokolwiek włączę jest ten sam problem + bitrate ( nie wiem co to :)) 3. nawet nie wiem jak to odpalić :) nawet nic nie odpalając patrze i widzę ze procek działa na ponad 90% coś jest może odpalone co to powoduje :( pomocy :)
  10. F

    Pomoc Przeciążenie procesora

    Witam, mam qnapa ts-212 i podczas oglądania filmu przez twonky media mój procesor osiąga 100% co powoduje ze zacina się oglądanie filmu. nic w tym czasie nie ściągam nic oprócz twonky nie działa. co mogę zrobić aby nie mieć takiego obciążenia, nie da sie oglądać :( POMOCY :)