Recent Content by fisher

  1. fisher

    Pomoc Przywrócienie Surveillance Station do ustawień fabrycznych

    Cześć, Czy wiecie w jaki sposób można przywrócić Surveillance Station do ustawień fabrycznych? Próbowałem reinstalować aplikację z poziomu App Center, ale nie powoduje to usunięcia obecnych ustawień Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.3 Build 20010901 Model serwera: QNAP TS-251 Odpowiem sam...
  2. fisher

    Pomoc Surveillance Station jak zrobić Reset do ustawień fabrycznych ?

    hej, czy udało Ci się usunąć ustawienia w SS?
  3. fisher

    Pomoc QVR Pro Client

    Czy miałeś jakieś problem z dodaniem kamery do QVR Pro? Jakkolwiek bym nie próbował dodawać kamery (MERX 4042IRKS) w QVR Pro to status kamery jest cały czas "Łączenie". Kamerę dodałem przez wizarda. Na defaultowo wykrytych ustawieniach - podałem tylko hasło. W logach co około minutę mam...
  4. fisher

    Pomoc Bardzo duża ilość połączeń do downloads.qnap.com

    Cześć, Zauważyłem w swoim panelu OpenDNS bardzo dużą liczbę połączeń do hosta downloads.qnap.com. Od 6 maja do dzisiaj NAS odpytał DNS o adres downloads.qnap.com ponad 65tyś razy. Tylko dzisiaj ponad 2,6 tyś Czy ktoś zaobserwował takie, dość dziwne, zachowanie w swojej sieci? Wersja...
  5. fisher

    Pomoc Domoticz

    Wiem, że post stary ale znalazłem go przypadkiem. Z Keeloq jest problem bo transmisja jest kodowana, ale udało mi się to (keeloq) odpalić przy pomocy RFLink. Nie da się wysyłać niestety, da się tylko odbierać sygnał wysyłany np przez piloty. Testowałem piloty Elmes. RFLink Gateway
  6. fisher

    Pomoc Downgrade paczki QPKG (Surveillance Station)

    Mam podejrzenie, że nowe wersje SS wniosły pewne bugi i chciałem wrócić do jednej z poprzednich wersji aby zweryfikować problem. Jak najlepiej to zrobić? Podejrzewam, że należy wyszukać binarkę z https://download.qnap.com/QPKG/ i ręcznie zainstalować? W jaki sposób można wyszukać konkretnego...
  7. fisher

    Pomoc 4K-4042IRKS - kilka pytań odnośnie kamery

    Dzięki za info. Czy masz pomysł w jaki sposób można spożytkować funkcje IVA? SS nie wspiera (i nie będzie wspierać) takich zdarzeń - obsługuje tylko zdarzenia Motion Chciałbym mieć możliwość zareagowania na takie zdarzenie i np uruchomić nagrywanie ręcznie na SS. Czy wiesz w jaki sposób...
  8. fisher

    Pomoc 4K-4042IRKS - kilka pytań odnośnie kamery

    Podeślę wieczorem @Silas Mariusz Jakieś wieści co do aktualizacji FW?
  9. fisher

    Pomoc Container station i pi-hole

    Jaki tryb sieci ustawiłeś dla kontenera? Czy maszyna z debianem jest w ogóle widziana z sieci w której to weryfikujesz? Dlaczego wirtualizujesz calego debiana a w nim dopiero instalujesz pi-hole? W docker hubie są kontenery dla samego pi-hole. Po co marnować zasoby? :-)
  10. fisher

    Pomoc EPCAM EP2036BP 1080p POE, Onvif 2.4 + detekcja ruchu

    Ja mam wersję kamery na procesorze S2L33M i FW pobierałem z tąd: rwwk net site Do DM368 jest faktycznie tylko wersja 5.1.28 Jesteś pewny, że na obecnym FW nie działa Ci wyzwalanie nagrywania po wykryciu ruchu? Sprawdź w ONVIF Device Manager czy w ogołe takie zdarzenie jest wyzwalane
  11. fisher

    Pomoc EPCAM EP2036BP 1080p POE, Onvif 2.4 + detekcja ruchu

    Również walczyłem z tym problemem i udało mi się znaleźć działające obejście. Można zmusić SS do wyzwolenia nagrywania przez upload pliku na serwer FTP NAS Należy skonfigurować w kamerze upload FTP po wykryciu ruchu, używając poniższych danych Serwer: IP_NAS Użytkownik: _nvrevtrptXXXX gdzie...
  12. fisher

    Pomoc 4K-4042IRKS - kilka pytań odnośnie kamery

    Nagrywanie po wykryciu ruchu już działa. Jak się okazało przyczyną była włączona opcja Force secure conection (SSL) w moim NAS SS rejestruje w kamerze callbacka który jest wywoływany przez kamerę po wykryciu zdarzenia. Z jakichś powodów (być może z uwagi na to, że cert nie podpisany przez znane...
  13. fisher

    Pomoc 4K-4042IRKS - kilka pytań odnośnie kamery

    @Silas Mariusz - wiadomo może kiedy będzie nowa wersja firmware? Czy wie ktoś jak resetuje się hasło i/lub wszystkie ustawienia w tej kamerze do ustawień fabrycznych?
  14. fisher

    Pomoc QNAP & Hikvision DS-7608NI-E2/A

    Czy macie doświadczenie z helpdeskiem QNAP'a? Zgłosiłem swój inny problem z SS i jestem ciekaw czy jakiś człowiek w ogóle podejmie temat czy może zamkną go w stylu SOA#1
  15. fisher

    Pomoc iPad i OpenVPN

    Wysyłanie mailem konfiguracji ovpn z certyfikatami nie jest najlepszym pomyslem - wujek sam czuwa nad zawartością Twojej skrzynki mailowej :)