Recent Content by flamaster

  1. flamaster

    Pomoc HD Station - brak reakcji pilota

    U mnie na TS-453A również występuję. (wersja softu zawsze w miarę aktualna) Czy ktoś zna może jakiś "sensowne" obejście problemu wyżej tutaj opisanego ? Przez sensowne rozumiem np. wpis do crona, który będzie odpowiadał ze restart usługi odpowiedzialnej za komunikację z pilotem. Ja sobie radzę z...
  2. flamaster

    Pomoc Problem z dostępem przez FTP przez internet

    Proponuję poprawić błąd w temacie z "SFTP" na "FTPS"
  3. flamaster

    Pomoc Dostęp z zewnątrz do programu księgowego

    Nie pytam o logowanie wejścia do programów ale próby nawiązywania połączeń TCP i ich logowanie. Nie wierze że przy otwartym porcie nie ma ich xxx dziennie. Druga sprawa to kwestia zaufania do producenta danego softu, nigdy nie mamy pewności nie mam w nim ukrytych wejść, kont itp. Takie rzeczy...
  4. flamaster

    Pomoc Dostęp z zewnątrz do programu księgowego

    Logujesz wszystkie próby połączeń do jakiegoś siema/sysloga że tak twierdzisz ? Nie bardzo rozumiem to: "Mając zainfekowany komputer dajesz komuś dostęp do całej swojej sieci. Nie wiem co lepsze" ? VPN gdzie za każdym razem, aby go zestawić podaje inne hasło dynamiczne czy przekierowanie portu...
  5. flamaster

    Pomoc Dostęp z zewnątrz do programu księgowego

    LOL Po co komuś ułatwiać próby ewentualnych włamów ?
  6. flamaster

    Pomoc Dostęp z zewnątrz do programu księgowego

    Porty są z zakresu od 1 do ok. 65tys więc sprawdzenie czy na którymś jakaś usługa nie nasłuchuje to kwestia paru minut. Otwierając port ktoś może próbować bruteforcować hasło.
  7. flamaster

    Pomoc Dostęp z zewnątrz do programu księgowego

    Tylko i wyłącznie VPN, żadne przekierowania portu.
  8. flamaster

    QNAP 253A 16GB RAM i kilka innych rarytasow

    Czy to nie jest przypadkiem ten Qnap 253A 16GB RAM!!- NAS - IGŁA- 2xHDMI, kodi ?
  9. flamaster

    Zakup 453A

    Cześć, Czy ktoś może polecić sklep, w którym kupie w dobrej cenie QNAP 453A ?
  10. flamaster

    Powitanie

    Skłaniam się ku QNAP, chcę właśnie kupić.
  11. flamaster

    Powitanie

    Witam wszystkich Użytkowników forum. pozdrawiam,