Recent Content by Flashman

  1. Flashman

    Sprzedam TVS-473e 20GB RAM + 2xSSD WD Blue 250GB i 1TB

    Mały update: mogę wystawić fakturę (bez VAT - sprzedaż środka trwałego) zatem wyjściowa cena na fakturze 4500 zł lub bez 3800 zeta.
  2. Flashman

    Sprzedam TVS-473e 20GB RAM + 2xSSD WD Blue 250GB i 1TB

    700 zeta z moją wysyłką (paczkomat), data zakupu 22.03.2021 - zatem pełna gwarancja jeszcze na długoB-)
  3. Flashman

    Sprzedam TVS-473e 20GB RAM + 2xSSD WD Blue 250GB i 1TB

    Szanowni Qnapowicze, nadeszła pora zmiany floty i pod młotek idzie moja dotychczasowa maszyna - wypasiona po zęby jednostka napędzana AMD Ryzen RX-421BD Pełny opis dostępny na stronach Qnapa: TVS-473e | Połączenie wydajności i funkcjonalności: czterordzeniowy procesor APU AMD RX-421BD oraz...
  4. Flashman

    Pomoc Ustawienia rTorrent

    I teraz jest cool:D Dzięki Mario!(alko)
  5. Flashman

    Pomoc Ustawienia rTorrent

    No dobra, tylko albo coś nie wkminiłem, albo nie wstawiłeś Mariuszku, patcha - wyskakuje błąd 404 - file not found" Swoją drogą, porty są jednak otwarte - rtorrent chyba tego nie poświadcza, stąd ten rozjazd;-)
  6. Flashman

    Pomoc Ustawienia rTorrent

    Właśnie - w tym samym temacie - po aktualizacji do wersji "rtorrent_0.9.7-A504_x86_64" status portu cały czas mam 'nieznany" - zweryfikowałem w ustawieniach czy coś się powaliło, sprawdziłem też przekierowania na routerze - wszystko w jak najlepszym porządku, a tymczasem jednak nie chce...
  7. Flashman

    Pomoc Dodanie SSD do TVS-673e

    1. Sprzęt posiada 4 sloty na RAM. Obecnie jest 2x 2GB. Czy mogę spokojnie dodać 2x 16GB czy sloty mają jakieś ograniczenia (np. do max 8GB na slot)? Ahoj, mogę odnieść się w kwestii RAMu - mam podobną maszynę TVS-473e, z fabryki przyjechała na 4GB RAMu (2x2GB DDR4), w wolne sloty wsadziłem...
  8. Flashman

    Pomoc Pula pamięci - dodanie dysku SSD

    ...pewnie się uśmiejecie, ale wolę zapytać - jak chcę rozszerzyć pulę pamięci (dodałem drugi SSD M.2 do Qnapa) do istniejącej, na której mam system QTS i wszystkie apki) pojawia się komunikat, że wszystkie dane na wybranych dyskach zostaną usunięte. Rozumem, że chodzi tu o nowy dysk SSD, który...
  9. Flashman

    Pomoc Brak obrazu na wyjściu HDMI Qnap TVS-473e

    Ahoj, rzadko korzystam z wyjścia HDMI, dlatego nie wiem kiedy coś padło, w każdym razie kiedy przełączam monitor na HDMI, do wejścia którego podłączony jest QNAP widzę... ciemność! W styczniu pamiętam, że działało, bo odpalałem coś na HDStation, a potem przełączałem nawet na VM (postawiony W10)...
  10. Flashman

    Pomoc Qnap TVS-473e ciągły restart

    ...i tym sposobem czeka mnie trochę "zabawy" na nowo - całe szczęście, że znalazłem plik z bazą plexa z czerwca 2018, będzie mniej roboty;) Jeszcze raz dzięki za pomoc i temat zamykamy, Howgh!:Dowidzenia:
  11. Flashman

    Pomoc Qnap TVS-473e ciągły restart

    ...czyli nie da się uratować zainstalowanych poprzednio apek?
  12. Flashman

    Pomoc Qnap TVS-473e ciągły restart

    ...zanim pójdzie "przelew" jeszcze trochę pomarudzę: SSD - pula pamięci - zawalona jest apkami (z poprzedniej konfiguracji), których obecna nie widzi... nie mogę także zainstalować na nowo - jakiś sposób, żeby zawartość SSD się ujawniła? Mam też udziały np. HOMES, PUBLIC, czy WEB nieprzypisane...
  13. Flashman

    Pomoc Qnap TVS-473e ciągły restart

    ...i takiej wiedzy trzeba mi było od początku, nie było by kłopotu! Apki niestety muszę teraz z ręki instalować (najbardziej napieprzę się z odtworzeniem biblioteki PLEXa), pewnie gdybym od razu wsadził przed pierwszym uruchomieniem wszystkie dyski było by jak sprzed awarii, niestety taki mi...
  14. Flashman

    Pomoc Qnap TVS-473e ciągły restart

    Po ponad 3 tygodniach serwis (chwała Bogu, że była gwarancja) przysłał... nowy serwer, zmilczę ilość monitów i ponagleń, obsługa gwarancyjna QNAP w Polsce nie jest ich mocną stroną... Mam zatem nową puszkę i nowy problem: jak odpalić poprzednią konfigurację na nowym (identycznym) serwerze...
  15. Flashman

    Pomoc Qnap TVS-473e ciągły restart

    Przyjaciele, dziś po powrocie do domu czekała mnie smutna niespodzianka - serwer przestał gadać i wpadł w pętlę ciągłych restartów. Już w ciągu dnia coś mnie zaniepokoiło, bo nie mogłem zdalnie połączyć się z serwerem a na maila przyszła wiadomość z myQNAPcloud wiadomość, że urządzenie zostało...