Recent Content by fog

  1. fog

    Pomoc TS-453D 16GB

    Na wiosnę kupowałem tam swojego z 16GB RAM... No teraz staniał już :D
  2. fog

    Pomoc Rolnictwo CHIA

    Dużo RAM-a i jeszcze więcej HDD najlepiej w postaci serwerowych SSD... Właśnie nabyłem 4x10TB HC330 no ale mam tylko 16GB RAM.... kicha. Będzie można coś najwyżej po farmić hobbystycznie...
  3. fog

    Pomoc Rolnictwo CHIA

    Farmienie będzie promowac predkosc dostepu - SSD czy pojemność - HDD ;]
  4. fog

    Pomoc TS-453D 16GB

    ...i to jest ważna informacja... :Dumny:
  5. fog

    Pomoc TS-453D 16GB

    Zgodnie z instrukcją maksymalny RAM to 8 GB Wsadzone dwie kości Apacer 8GB SOD DDR4 2400 CL17 P/N AS08GGB24CEYBGH Nowa Pamięć RAM Apacer 8GB 2400MHz SODIMM CL17 BOX (AS08GGB24CEYBGH) Wszystko działa jak powinno... Teraz się zastanawiam czy by 2x16GB nie sprawdzić w działaniu. :p Wersja...
  6. fog

    Alpine AL314 czy Intel

    Czyli virtualki = Intel Dzieki za podpowiedzi...
  7. fog

    Alpine AL314 czy Intel

    TS-431X3 czy TS-451D2 co wybrać do magazynu danych plus virtualizacja
  8. fog

    Wybory...

    TS EC 879 w grudniu tego roku stanie sie EOL... Ma Intela i 20GB RAM. No sam jestem ciekawy czy hERO da się na tym odpalić... haaa ktoś może słyszał będzie jakis trial co by dało się przetestować sprzet...???
  9. fog

    Wybory...

    Moze już jakieś wróbelki ćwierkają na jakim sprzęcie będzie można uruchomić licencyjne Hero...?? TS EC 879 na przykład??
  10. fog

    Wybory...

    Używając w pracy sprzetu Qnap-a zaczynam dojrzewać do zakupu prywatnego. Porównanie produktów - x-kom Wasze opinie...? Sprzęt do kopii telefonów, trochę zdjęć i dużo fimów na projektor i TV. Od czasu do czasu jakiś VPN i virtualka do przetestowania...celowac w 4 czy 8 GB...w planach karta 2*M.2...
  11. fog

    Pomoc Czyszczenie wentylatora - Czy warto ?.

    Pomysł dobry ale daj krople wszystkiego innego niz WD40... Olej od maszyny do szycia chocby, kropla oliwki od maszynki do strzyzenia...
  12. fog

    Przy piwie TES-1885U kontra TS-883XU

    Szukam kolejnego urządzenia. Aktualnie rozważam urządzenia z tematu. Ma ktoś jakieś uwagi, doświadczenia... W zasięgu jeszcze QGD-1600P...
  13. fog

    Który model Qnap do firmy? Wirtualizacja + dysk sieciowy

    Witam, używam EC879U z pamięcią 20GB. Niestety nie widzę go już w ofercie. Ważna jest ilość RAM. Przy standardowych 8GB działał przy uruchomionej jednej wirtualce. Teraz testowalem 5 dzialajacych na raz i..... Postawilem osobny serwer do virtualizacji pozostawiajac QNAP-a jako magazyn
  14. fog

    Download [Stable] QTS 4.1.2 Build0126 | ARM & x86

    ...879 i 2x459 chodzą bez problemów...
  15. fog

    Pomoc adresy IP które blokuje

    a tak z ciekawosci... Wasza zawartość ipsec_allow.conf ???