Recent Content by foreplay

  1. foreplay

    Pomoc Wymiana dysku, RAID 1, TS-231

    Rozumiem, dziękuję za szybką pomoc. :-) Pozdrawiam.
  2. foreplay

    Pomoc Wymiana dysku, RAID 1, TS-231

    OK, spróbuję jak już ludzie zejdą z zasobów - na wszelki wypadek. Ale dlaczego "GUCIO? :-)
  3. foreplay

    Pomoc Wymiana dysku, RAID 1, TS-231

    W tej chwili jest tak jak było przed nieudaną wymianą dysku:
  4. foreplay

    Pomoc Wymiana dysku, RAID 1, TS-231

    pigers, napisałeś abym przywrócił QNAP do stanu początkowego. Czy jest to konieczne, skoro teraz wszystko wróciło do normy? Czy wystarczy, gdy podczas pracy wyjmę dysk z kieszeni i włożę drugi (nowy) - jak to napisałeś "automat zaskoczy" i odbuduje mi RAID1?
  5. foreplay

    Pomoc Wymiana dysku, RAID 1, TS-231

    Witam. Qnap TS-231, firmware 4.1.4 Build 20150820, zainstalowane dwa dyski WD RED 4TB (te same modele i ten sam firmware). Od zakupu urządzeń minęło około 3 tygodni. Praktycznie od początku Qnap (S.M.A.R.T) wyrzucał błąd drugiego dysku: "OSTRZEŻENIE. Twój dysk nie jest w najlepszym stanie, ale...
  6. foreplay

    Pomoc Ostrzeżenie LOGIN FAIL (FTP)

    Wiesz, że polacy czytają manuale dopiero jak się coś spier..... :) mariuszsal, dzięki - najprostsze rzeczy najtrudniej zobaczyć. :-) Dziękuje, wszystko w temacie. Nie męczę więcej. BTW, mam teraz ten wątek jakoś zamknąć czy coś ?
  7. foreplay

    Pomoc Ostrzeżenie LOGIN FAIL (FTP)

    Panowie mariuszsal, pigers - dzięki za pomoc :) prześpię się z tym. Link jest ok, ale powiedz jak wygenerować taki link ?
  8. foreplay

    Pomoc Ostrzeżenie LOGIN FAIL (FTP)

    Hehe, no nie do końca :Dumny: W firmie zajmuję się działem technicznym. Na FTP udostępniam swoim współpracownikom i partnerom handlowym różne dane, które aktualizuję co kilka dni. Userzy na poziomie systemu są mi więc potrzebni :-)Co więcej jest jeden folder z dostępem uploadu, ponieważ oni...
  9. foreplay

    Pomoc Ostrzeżenie LOGIN FAIL (FTP)

    mariuszsal, dziękuje za zaangażowanie w temat - doceniam. Twoje uwagi również do mnie trafiają, ale czasem łatwiej podrzucić link, niż tłumaczyć co po niektórym obsługę File Station (moja firma obsługuje czasem klienta, który ma problem z obsługa klawiatury :)). Nie chciałbym łamać netykiety...
  10. foreplay

    Pomoc Ostrzeżenie LOGIN FAIL (FTP)

    Silas Mariusz, dziękuje. Wyczerpałeś temat.
  11. foreplay

    Pomoc Ostrzeżenie LOGIN FAIL (FTP)

    mariuszsal, sytuacja występuje tylko przy użyciu przeglądarek WWW ... Na klientach FTP nie ma problemu. Jednak często wystawiam pojedyncze pliki dla klientów, podaję im link, a oni zazwyczaj nie posiadają klientów FTP. Klikają w link, a on otwiera im się za pomocą domyślnej przeglądarki. Czy da...
  12. foreplay

    Pomoc Ostrzeżenie LOGIN FAIL (FTP)

    Witam! Jestem początkującym użytkownikiem QNAPA 212P. NAS działa w Lanie i "na zewnątrz". Utworzyłem konto użytkownika "ftpuser1", ustaliłem mu hasło i dostęp odczytu jednego z folderów. Loguję się do Nasa z przeglądarki IE/Chrome, podaję nazwę użytkownika, hasło i ma dostęp do struktury plików...
  13. foreplay

    Powitanie :)

    Witam wszystkich z osobna i całą społeczność ogólnie :)