Recent Content by gac

  1. gac

    Pomoc Certyfikat SSL dla własnej strony WWW

    Certyfikat DV kupiłem na stronie strefa.pl za 7,38/rok (dziś już są po 11zł) Stronka należy do Interii
  2. gac

    Pomoc Certyfikat SSL dla własnej strony WWW

    Nic nie pomogło, próbowałem milion razy na wiele sposobów. Ostatecznie kupiłem certyfikat za grosze, podstawiłem i teraz wszystko śmiga jak trzeba.
  3. gac

    Pomoc Certyfikat SSL dla własnej strony WWW

    Nic nie pomaga, ciągle ten sam problem Edit: Dla uściślenia, w polu "nazwa domeny" ma być domena mojej strony internetowej, nie myQNAPcloud, prawda?
  4. gac

    Pomoc Certyfikat SSL dla własnej strony WWW

    DMZ nie pomaga ani przekierowanie portu 80 na IP Qnapa. Ale widzę, że problem jest dość powszechny. przetrząsnę najpierw internety w tym temacie
  5. gac

    Pomoc Certyfikat SSL dla własnej strony WWW

    Próbuję wygenerować certyfikat z Let's Encrypt i otrzymuję komunikat: "Niepowodzenie uwierzytelniania. Sprawdź serwer DNS lub czy port 80 działa."
  6. gac

    Pomoc Certyfikat SSL dla własnej strony WWW

    Witam wszystkich, Na wstępie zaznaczę, że tematu nie ogarniam w ogóle. Mam na swoim Qnapie postawioną małą stronkę internetową i chciałbym aby połączenia z nią były szyfrowane. W związku z tym mam pytanie do tych ogarniających, jak to zrobić? Gdzie najlepiej/najłatwiej kupić/zdobyć certyfikat...
  7. gac

    Instruktaż/Tutorial Natywny Debian Squeeze (równoległy Debian z odrębnym SSH i rtorrent) dla platformy ARM

    A czy tak łopatologicznie można prosić, jak to wyłączyć? niestety jestem noobem w tym temacie
  8. gac

    Instruktaż/Tutorial Natywny Debian Squeeze (równoległy Debian z odrębnym SSH i rtorrent) dla platformy ARM

    Ja ma pytanko w sprawie rtorrenta. Wszystkie zadania są automatycznie zakańczane po osiągnięciu ratio 5. Wszystkie ustawienia już sprawdziłem, reguły ratio mam wyłączone mimo to nie mogę już uruchomić dalszego seedowania po osiągnięciu ratio 5. ma ktoś pomysł gdzie jeszcze szukać?
  9. gac

    Instruktaż/Tutorial Natywny Debian Squeeze (równoległy Debian z odrębnym SSH i rtorrent) dla platformy ARM

    dzięki, w takim razie ruszam śmiało z aktualizacją
  10. gac

    Instruktaż/Tutorial Natywny Debian Squeeze (równoległy Debian z odrębnym SSH i rtorrent) dla platformy ARM

    takie pytanko mam: mam u siebie wrzuconego debiana z rtorrentem na fw 4.1.0, jeśli zrobię upgrade do wersji 4.1.1 to wszystko pójdzie w dym i od nowa trzeba się bawić czy będzie dalej hulać?
  11. gac

    Pomoc Jaki UPS do Qnapa ?

    ja chyba zaryzykuję, znalazłem za 120zł + 14zł przesyłka
  12. gac

    Pomoc Jaki UPS do Qnapa ?

    na liście na pewno go nie będzie bo to no-name jest w zasadzie, trzeba będzie zaryzykować i się przekonać
  13. gac

    Pomoc Backup na dysk eSata

    no to coś idzie nie tak jak bym oczekiwał. zasilanie wpięte, talerze kręcą, dysk podłączony. QTS niczego nie wykrywasprawdziłem drugi dysk, drugi przewód sata-esata, i dalej nie działa. czy w qnapie nie ma jakichś dodatkowych opcji, które mogły by wyłączyć automatyczne wykrywanie urządzeń...
  14. gac

    Pomoc Jaki UPS do Qnapa ?

    No i to już jest coś bliskiego moim oczekiwaniom, cena 150zł też ok jak na jego możliwości. Dzięki za namiary