Recent Content by gekko44

  1. gekko44

    Pomoc Kompatybilność TV-x82 z intel 8th gen

    nigdy nie dotykałem biosu w QNAPie. Jeśli chodzi o różne generacje cpu to w nie wiem czy jest możliwe przeskoczenie generacji czyli z 6x na 7x...spotkałem się z opiniami że nie, ale nie spotkałem się z empirycznym potwierdzeniem.
  2. gekko44

    Pomoc Kompatybilność TV-x82 z intel 8th gen

    @noreczek Hej, Miałem ten sam procek co @simryc i zrobiłem upgrade do i7-7700K i hula. Aha, zmieniałem jeszcze chłodzenie
  3. gekko44

    Pomoc Przełączanie trybu wyświetlania

    7 krok już się nie pojawia. Mam 18.9 ale na 18.8 było to samo
  4. gekko44

    Pomoc Przełączanie trybu wyświetlania

    Dziwne, u mnie działa... Spróbuj linki: http://imgurl.pl/img2/1_5f95a914b6800.png http://imgurl.pl/img2/2_5f95a914b6cc8.png http://imgurl.pl/img2/3_5f95a914b72b5.png
  5. gekko44

    Pomoc Przełączanie trybu wyświetlania

    Hej, Poszedłem za Twoją radą i zainstalowałem PlexKodiConnect ale nie mogę zmusić go do pracy. W załączeniu screeny z loga - czy możesz mi chociaż wskazać kierunek naprawy problemu? Będę wdzięczny..
  6. gekko44

    Pomoc Przełączanie trybu wyświetlania

    Cześć Mam problem podczas oglądania filmów bezpośrednio na QNAP - używając Plex playera na HD station gdzie podczas streamingu do urządzeń wszystko jest ok. Oglądając natywnie jest efekt jakby "traciła" się klatka co sekundę. Poczytałem że powinienem włączyć (w PMS) opcję "Zezwól na...
  7. gekko44

    Sprzedam TVS-682 + ram + dyski

    Na sprzedaż serwer TVS-682 Cechy sprzedawanego egzemplarza: - cpu - i3-7100 - ram - 64GB (4x16gb 2400 Kingston HyperX) Dokładna specyfikacja TVS-682 - Funkcje - QNAP Zaktualizowany do najnowszej wersji systemu (na czas pisania ogłoszenia 4.4.1.0998) Zakupiony 10.2016 Cena: 6000 (do ew...
  8. gekko44

    Pomoc Kompatybilność TV-x82 z intel 8th gen

    Hej - mam ten sam dylemat. Zrobiłeś upgrade? Na jaki model?
  9. gekko44

    Pomoc KODI i wyjśćie analogowe

    Hej, W jaki sposób sprawić by KODI odtwarzało dźwięk na wyjście analogowe ? Mam tam podłączony transmiter bluetooth do słuchawek i jakkolwiek mogę użyć tego wyjścia w np.Music Station tak nie potrafię go znaleźć w opcjach KODI na HD Station. Wersja oprogramowania Firmware: 4.2.2 Build 20160901...
  10. gekko44

    Pomoc TS-453A Problem z wyłączeniem i restartem

    Fajnie tylko ja nie mam nic w portach USB...
  11. gekko44

    Pomoc TS-453A Problem z wyłączeniem i restartem

    Daj znać - mam podobny problem...
  12. gekko44

    Pomoc Dźwięk przez bluetooth z KODI

    Hej, Przymierzam się do kupna ale takich, które byłyby kompatybilne. Z tego co wyczytałem to np. JBL nie posiadają własnego dongla BT ..
  13. gekko44

    Pomoc Dźwięk przez bluetooth z KODI

    Zanim wydam na słuchawki kilkaset złotych dobrze by było wiedzieć czy działają, prawda ? Nie na odwrót.... Czy się mylę ?
  14. gekko44

    Pomoc Dźwięk przez bluetooth z KODI

    Hej, rozumiem, że musi to być dongle obsługiwany przez QNAP na liście ? Gdyż na takowej nie mogę takiego znaleźć..czy też każde słuchawki (markowe -JBL, sony, shennheiser) mają swojego dongla który "bangla" na QNAPie ?
  15. gekko44

    Pomoc Dźwięk przez bluetooth z KODI

    Hej, Czy jest możliwość podłączenia słuchawek bezprzewodowych by móc oglądać filmy z KODI tak by nie budzić domowników ? Np Bluetooth lub inny patent ? Wersja oprogramowania Firmware: 4.2.2 Build 20160901 Model serwera: QNAP TS-453A