Recent Content by gentillo

  1. gentillo

    Pomoc plex-dopałka..

    Reasumując. Jak dla mnie bomba. Jeden stream to tak naprawdę wszystko czego potrzebuję. Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka
  2. gentillo

    Pomoc plex-dopałka..

    Dwa streamy z 4K na 1080 20mbps bez zająknięcia ciągnie. Procek w okolicach 50%. Szok.
  3. gentillo

    Pomoc plex-dopałka..

    Ja to wiem, wcześniej miałem kilka modeli z celeronem i na żadnym nie było szans na transkodowanie z 4K. Dlatego sam jestem w szoku, że na tym 253D to działa. I to działa dużo sprawniej niż na 473A z dodatkowym GPU. Tym bardziej, że wszystkie źródła podają, że jest to po prostu niemożliwe...
  4. gentillo

    Pomoc plex-dopałka..

    Co do transkodowania to ciekawe odkrycie zrobiłem. Przez ostatni rok używałem 473A z quadro P400. Ostatnio działam na 253D. Z tego co pamiętam to na tych celeronach nie było co liczyć na rozsądne działanie przy transkodowaniu z 4K do 1080. Z ciekawości odpaliłem filmik 4K i patrzam a on sobie...
  5. gentillo

    Sprzedam Po sprzedaży serwera

    Samsung NVMe sprzedany. Dochodzi Exos X16 12TB. Dysk twardy HDD Seagate Exos X16 12TB Nowy Sącz • OLX.pl Dysk kupiony w maju 2022. W polskim sklepie.
  6. gentillo

    Sprzedam Po sprzedaży serwera

    Chwilowo bez serwera. Nie testowałem tej karty ekstremalnie. 2 streamy 4K do niższych bez problemu.
  7. gentillo

    Sprzedam Po sprzedaży serwera

    Po sprzedaży serwera zostały mi: PNY Quadro P400 V2. Oddam za 350 Seagate Exos X16 12TB oddam za 850 Sprzęty 100% sprawne, na gwarancji. Karta graficzna PNY Quadro P400 V2 Qnap Nowy Sącz • OLX.pl Dysk twardy HDD Seagate Exos X16 12TB Nowy Sącz • OLX.pl
  8. gentillo

    Sprzedam Qnap TS-473a

    Serwer sprzedany. Zostały mi: PNY Quadro P400 V2. Oddam za 350 Samsung NVMe 1TB 980 Oddam za 350 Sprzęty 100% sprawne, na gwarancji.
  9. gentillo

    Sprzedam Qnap TS-473a

    3500
  10. gentillo

    Sprzedam Qnap TS-473a

    Dzień dobry, wstępnie rozważam sprzedaż mojej maszyny. Qnap TS-473a 12.2021 2x16 GB Ram Crucial 12.2021 Karta Geforce Quadro P400 do trasnkodowania 01.2022 HDD: Samsung 980 NVMe 1GB 10.2021 Seagate 12TB Exos X16 05.2022 Seagate 8TB Enterprise 11.2021 Seagate 6TB 10.2021...
  11. gentillo

    Pomoc qumagie i format hevc

    Bo qumagie jest to jest kiepski soft. Nie korzysta z transkodowania. Mało tego. Nawet stworzenie lżejszych wersji plików nie poprawia sytuacji. Bo dla qumagie one nie istnieją. Chyba, że zmienimy im nazwy i będziemy traktować jako zupełnie oddzielne pliki. Ja używam plexa. Nie ma problemu z...
  12. gentillo

    Pomoc Zwrot HDD 14 dni

    No właśnie nie. Zwrot był zrobiony "bez podania przyczyny"
  13. gentillo

    Pomoc Zwrot HDD 14 dni

    Nie do końca wiem gdzie wrzucić więc wrzucam tutaj. Trafił mi się ostatnio ciekawy przypadek i chciałbym podpytać czy może komuś też coś takiego się kiedyś przytrafiło lub ma wiedzę na ten temat. Zakupiłem nowy HDD na allegro. Po kilku dniach zorientowałem się, że przeoczyłem w opisie informację...
  14. gentillo

    Pomoc Duża pula pamięci

    ok. wszystko już wiem.
  15. gentillo

    Pomoc Duża pula pamięci

    Jako, że od niedawna użytkuję serwer z ZFS mam jeszcze kilka tematów do ogarnięcia. Obecnie zastanawiam się nad następującym problemem: potrzebuję zrobić dużą pulę pamięci opartą o dwa HDD na przykład. Dane zawarte w tej puli będą zbackupowane, ale czysto teoretycznie chciałbym wiedzieć co się...