Recent Content by goral87

  1. goral87

    Pomoc Przegrzewanie się qnap ts-h886 (dodatkowe chłodzenie)

    jeszcze większy JIUSHARK M.2-THREE
  2. goral87

    Pomoc Przegrzewanie się qnap ts-h886 (dodatkowe chłodzenie)

    a może weź takie z wentylatorem np Icy Box Radiator Z Wentylatorem Pwm
  3. goral87

    Pomoc Przegrzewanie się qnap ts-h886 (dodatkowe chłodzenie)

    kupiłem "be quiet! MC1 Pro" do mojego TS-873a i temp m.2 wahają się w przedziale 35-36C
  4. goral87

    Kupię QNAP TX-800P

    za ile?
  5. goral87

    QNAP TS-873A a moduł rozszerzający

    Witam, chciałbym kupić jednostkę rozszerzającą do QNAP TS-873A a dokładnie TL-D800C (USB) jednakże nie będzie ona chodziła 24/7 bo potrzebują ją uruchamiać okazjonalnie i tutaj pytanie. Czy ktoś wie czy z poziomu QuTS Hero możliwe jest wyłączenie jednostki rozszerzającej? Dziękuję i pozdrawiam.
  6. goral87

    Pomoc Qsync wersja 5. - synchronizacja jednokierunkowa

    masz rację Qsync | Synchronizacja plików pomiędzy urządzeniami dla osób prywatnych i zespołów
  7. goral87

    Pomoc Qsync wersja 5. - synchronizacja jednokierunkowa

    @esscis a to czytałeś How to use Qsync to synchronize files between the NAS and my other devices? ?
  8. goral87

    Pomoc Qsync wersja 5. - synchronizacja jednokierunkowa

    z tego co pamiętam to da się to zrobić w kliencie QSYNCa
  9. goral87

    Pomoc problem z instalacją QuTS Hero

    matko wreszcie postęp instrukcja dla potomnych przez qfinder pro zainstalowałem TS-X73A_20220218-h4.5.4.1951 dalej automatyczna aktualizacja do TS-X73A_20220215-h5.0.0.1949 następnie restart i system QuTS Hero zainstalował się bez problemu btw nie dało się wpierw zainstalować...
  10. goral87

    Pomoc problem z instalacją QuTS Hero

    ma Operating System QuTS hero h5.0.0 1646328437 teraz widzę, że wersja QTS to 4.4 chociaż przez reinicjalizacją zaktualizowałem ją do najnowszej wersji
  11. goral87

    Pomoc problem z instalacją QuTS Hero

    Witajcie, mam problem instalacją systemu QuTS Hero na QNAP TS-873A-8G (tak wiem mało ramu ale dołożę go za tydzień max dwa). Podczas inicjalizacji wybieram system QUTS HERO a instaluje się zwykły QTS. Próbowałem na różnych przeglądarkach prywatnych kartach a nawet pod linuxem przez chromium...
  12. goral87

    Zainteresowany Qnapem?

    Witam, Desktop lub rack opcja 1) 8x3,5 i 2xm.2 na płycie i osobno minimum 1xPCIE lub opcja 2) 4x3,5 i 2xm.2 na płycie i osobno minimum 1xPCIE ktoś coś?
  13. goral87

    Qnap czy Hosting, cena/jakość?

    miałem nieprzyjemność pracować na hostingu nazwy oraz OVH i radzę to omijać szerokim łukiem ale co do opinii o cyberfolks to się nie zgodzę