Recent Content by gp_pilot

  1. G

    szybkość wydruku

    Witam! No niestety tak jest od początku, instalacja nowego oprogramowania nie pomaga ale na szczęście zakupiłem dwa te serwery i bedę dziś instalował ten drugi, zobaczę czy będzie działo się to samo jeśli nie to znaczy że jest coś nie tak z tym qnapem dzięki za odpowiedz i napiszę co i jak
  2. G

    szybkość wydruku

    I jak tam z tą drukarką? Pozatym mam taki problem ze kazdorazowo kiedy chcę podłączyc sie do drukarki z kolejnego komputera za każym razem mam komunikat ze serwer nie ma zainstalowanych prawidłowych sterowników do drukarki, jak te sterowniki zainstalować dla serwera?
  3. G

    szybkość wydruku

    Jest to drukarka hp1022, po kliknięciu drukuj przy dobrze skonfigurowanej drukarce trzeba odczekać jakieś 2min dopiero następuje wydruk
  4. G

    szybkość wydruku

    Witam wszystkich! Jestem nowym userem QNAP TS-109, używam go w pracy podłączony jest do małej sieci 8 komputerów, mój problem polega na tym, ze mam podłączona drukarkę do qnapa ale niestety drukowanie odbywa się bardzo wolno, dużo wolniej niż odbywało się to jak drukarka była podłączona do...
  5. G

    Pomoc Problem z wydrukami

    Witam wszystkich! Jestem nowym userem QNAP TS-109, używam go w pracy podłączony jest do małej sieci 8 komputerów, mój problem polega na tym, ze mam podłączona drukarkę do qnapa ale niestety drukowanie odbywa się bardzo wolno, dużo wolniej niż odbywało się to jak drukarka była podłączona do...