Recent Content by grey3

  1. G

    Pomoc QNAP TS-212P i kontroler Z-Wave Aeotec by Aeon Labs Z-stick Gen5 ZW090-C

    Szanowni, Czy ktoś próbował, a może mu się nawet udało zmusić do współpracy QNAPa TS-212P (firmware 4.3.3.0299) z Aeotec Z-stick Gen5 ? Kupiłem wspomnianego z-stick'a i jak się okazuje po kilku wieczorach lektury różnych for da się go (z-stick'a) odpalić wraz z qnapem w architekturze x86-64...
  2. G

    Pomoc QNAP TS-212P - nie uruchamia się po podłączeniu drugiego dysku

    Sorki że tak późno, wypadło mi kilka niespodzianek :) Zasilacz to 2A przy 12V. D1 i D2 to ten sam model: Seagate ST31000528AS
  3. G

    Pomoc QNAP TS-212P - nie uruchamia się po podłączeniu drugiego dysku

    Cześć Od 1,5 roku używam wspomnianego w tytule NAS'a w konfiguracji z jednym dyskiem 1TB. Dysk nie jest pierwszej świeżości (poserwerowy seagate - nazwijmy go D1). Wszystko działa tip-top. Po "nieco" przedłużonym czasie testowania przyszedł czas na zainwestowanie w porządne, nowe i duże dyski...
  4. G

    Cześć!

    Cześć, witam Was nowy użytkownik nas'a qnap'a - pierwszego nas'a w życiu. Mimo że branża szerokopojętego IT nie jest mi obca, to mogę mieć czasem 'dziwne' pytania. Tak czy inaczej - witajcie!