Recent Content by grzenio

  1. grzenio

    Pomoc Dynamic DNS dla innych usług na serwerze QNAP

    1. zastosowac proxy, przykładowo nginx 2. kupic domenę w ovh bo tam najtaniej i można robić ddns ile się chce
  2. grzenio

    Pomoc QNAP TS-101 - prośba o firmware

    A ja mam arm i sobie chwalę
  3. grzenio

    Sprzedam QNAP TR-002

    Obudowa rozszerzająca RAID TR-002 z USB 3.2 Gen 2 umożliwia rozbudowę pojemności dysków serwera QNAP NAS lub komputera. Model TR-002 można też wykorzystać w roli bezpośrednio podłączanej pamięci zewnętrznej (DAS) — wystarczy podłączyć się do portu USB urządzenia, aby uzyskać dostęp do jego...
  4. grzenio

    Sprzedam QNAP TS-1635

    TS-1635 obsługuje do dwunastu dysków twardych 3,5 cala i czterech dysków SSD 2,5 cala, stanowiąc wydajny, czterordzeniowy, biznesowy serwer NAS, który zapewnia dużo miejsca do magazynowania danych. Wyposażono go w dwa porty 10GbE SFP+, aby w pełni obsługiwał szybkie sieci 10Gb i umożliwiał...
  5. grzenio

    Pomoc Wymiana routera

    Priorytety: - zabezpieczyć sieć przed atakami - do 1000pln to niestety nie idzie w parze razem.. po taniości pozostaje pfsense lub opnsense
  6. grzenio

    Pomoc AdGuard Home/PiHole jako lokalny DNS

    niestety docker ma pewne ograniczenia i też nie wszystko zrobisz. może na routerze możesz wskazać co bedzie serwerem dns
  7. grzenio

    Pomoc AdGuard Home/PiHole jako lokalny DNS

    https://www.8px.pl/instalacja-pihole-na-qnap-blokada-reklam-w-sieci-domowej-i-firmowej/
  8. grzenio

    Pomoc TS-473a QTS czy QuTS Hero?

    To tak teges …. Zfs
  9. grzenio

    Pomoc Konwertowanie LXC do LXD ?

    Hbs nie jest opensource więc zapomnij. Ja tylko podkreślam kwestie uruchomienia binarki mało znanego (nie głupiego) starszego Pana z YouTube
  10. grzenio

    Pomoc Konwertowanie LXC do LXD ?

    Co innego go apka od znanego producent a co innego plik od kolesia co ma 300 subow na YouTube. Nie wiesz co jest w środku
  11. grzenio

    Pomoc Konwertowanie LXC do LXD ?

    I binarka bez źródła . Ja bym tego nie tykał
  12. grzenio

    Pomoc Rozbudowa QNAP TS-253D

    Szukaj po liście zgodności dla QVR Pro, jest ponad 5000 modeli :) nie chcę promować danej marki :)
  13. grzenio

    Pomoc Rozbudowa QNAP TS-253D

    Homekit i CCTV to zabawka w mojej ocenie. Ja będę używał QVR Pro
  14. grzenio

    Pomoc Rozbudowa QNAP TS-253D

    1. nie znam 2. zgadzam się 3. to samo :) niestetyy kodi bije tutaj wszystko na głowę - a napewno gdy mam amplituner który wspiera atmos 4. ja plex bez transkodowania używałem i to chyba najlepsza opcja lokalnie oglądając
  15. grzenio

    Pomoc Rozbudowa QNAP TS-253D

    zakup apple tv tylko które potrzebowałem jako centrum do homekit i automatyzacji, a że tv mam jeden :) wiec sprawa oczywista