Recent Content by Horn

  1. Horn

    QNAP TS431P używany (gwarancja)

    Sprzedam serwer QNAP TS431P używany 1,5 roku. Stan techniczny i wizualny BDB. W komplecie wszystko to co daje producent. Serwer jest na gwarancji do grudnia 2018. Potwierdzenie zakupu. Serwer bez Dysków. https://s1.gifyu.com/images/qnap.jpg Sprzedane.
  2. Horn

    Pomoc Jaki tani SSD do TS-231P

    Ja mam tani dysk od chiczyka (aliexpres) działa bez problemu.
  3. Horn

    Pomoc Dysk SSD sytemowy czy jako pamięć podręczna

    Taa u mnie to już jest 15000 :(
  4. Horn

    Pomoc Dysk SSD sytemowy czy jako pamięć podręczna

    Jasne, fajny sprzęt, ale ta nieszczęsna hibernacja !
  5. Horn

    Pomoc Dysk SSD sytemowy czy jako pamięć podręczna

    Jeszcze nie sprawdziłem, mam nadzieję że w najbliższym tygodniu tego dokonam :-) to postaram się odpisać, ale system też będę stawiał na SSD. Mimo wszystko nas ładniej działa na SSD
  6. Horn

    Pomoc Dysk SSD sytemowy czy jako pamięć podręczna

    Nie próbowałem, miałem zamiar ale postanowiłem sprawdzić jak hibernacja działa u konkurencji :)
  7. Horn

    Pomoc Dysk SSD sytemowy czy jako pamięć podręczna

    SSD + RAID1 + SINGLE HDD. Ale jestem pewien ze wszystkie trzy się rozkręcają. Oczywiście same z siebie. Ktoś tam pisał że ma to związek, z synchronizacją systemu na pozostałe dyski.
  8. Horn

    Pomoc Dysk SSD sytemowy czy jako pamięć podręczna

    Będą, a jak często trudno powiedzieć, czasem kilka razy w nocy, czasem co godzinę, czasem częściej. Ogólnie SSD w miom przypadku, niewiele poprawił względem wybudzania pozostałych HDD.
  9. Horn

    Pomoc Nie działa agregacja folderów po aktualizacji oprogramowania

    Na szybo screenshot. U mnie te opcję są odznaczone, więc może to jest to.
  10. Horn

    Pomoc Nie działa agregacja folderów po aktualizacji oprogramowania

    @wEbMAStEr Działa tak jak wcześniej, nic nie zmieniałem po aktualizacji. Może, sprawdź czy pokrywają ci się IP/Nazwa Hosta w "agregacja folderów/konfiguracja łącza" z ustawionym IP serwera. Ja kiedyś zrobiłem sobie sam podobny problem!
  11. Horn

    Pomoc Nie działa agregacja folderów po aktualizacji oprogramowania

    Witam. Po aktualizacji TS431P do oprogramowania wer. 4.3.4.0486 Build 20180215 - agregacja folderów działa poprawnie.
  12. Horn

    Pomoc Mapowanie dwóch folderów jako jednego dysku

    Da się dwa lub więcej folderów umieścić w jednym, poprzez "Agregacje folderów". Znajdziesz w Control Panel - > Foldery współdzielone, zakładka agregacja folderów. Ustawiasz nazwę folderu portalowego i podajesz foldery które ma łączyć, w otoczeniu sieciowym masz potem zarówno pojedyncze foldery...
  13. Horn

    Pomoc MalwareRemover

    Wie ktoś, czy można jakoś zmienić godzinę skanowania ?
  14. Horn

    Pomoc Dysk SSD sytemowy czy jako pamięć podręczna

    Czasem "Monitor Zasobów", sypie mi requestami, że mam za mało zasobów, i zaleca mi abym zrestartował system lub ustawił pamięć podręczną (dysk SSD). Do dziś myślałem, że na dysku SSD postawie system i przeznaczę go także na pamięć podręczną, ale wyprowadziłeś mnie (thx pigers) z błędnego...
  15. Horn

    Pomoc Dysk SSD sytemowy czy jako pamięć podręczna

    Witam. Ktoś doradzi, wypowie się, jak lepiej skonfigurować NAS'a? Dysk SSD jako systemowy + HDD na dane, czy system na HDD + pamięć podręczna na SSD ? Model serwera: QNAP TS-431P