imperatorek
Local time
3:14 AM
Featured content
0
Reaction score
2

Latest activity Postings Featured content About

• imperatorek
      @jerry1333: dzięki za link, mega przydatny i czytelny! @pecet: tego właśnie sie obawiam, ale jak się nie uda jej zdobyć to "zadowolę się" P2200 ;)
    • imperatorek
      Co do transkodowania w Plex: nVidia Hardware Transcoding Calculator for Plex Estimates
    • imperatorek
      @pecet : moze jeszcze jedno pytanie do Ciebie, otoż przeglądając dzisiaj strone Nvidi, wpadła w mi oko nieco inna karta, ktora ma całkiem dobre opeinie i przy okazji cieszy sie sporym zainteresowaniem "górnikow" ze względu na niski TDP, mowa o...
    • imperatorek
      Bier P400 lub P2200 z jak największą pamięcią RAM (najlepiej 6GB). Im więcej RAM tym więcej jednoczesnych sesji transkodowania sprzętowego, no i na wirtualkę cos zostanie. Sprzętowo te karty nie mają żadnej blokady na ilość jednoczesnych sesji...
    • imperatorek
      @pecet : dzięki za info, P2200 to rzeczywiście ciekawa propozycja, której wcześniej nie brałem pod uwagę. Dodatkowo, karta wydaje wydaje się być idealnym balansem pomiędzy performance-em a ceną, co przy dzisiejszych szalonych cenach nie jest bez...
    • imperatorek
      Cześć, Na początku chciałem wszystkich gorąco przywitac, bo własnie dołączułem do tego forum ;), przy czym serwer QNAP posiadam znacznei dłużej :). Jakiś czas temu zrobiłem przesiadke z TS-253B na wsponiany w tytule QNAP TS-h886 który fabrycznie...
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…