Recent Content by imperatorek

  1. imperatorek

    Pomoc Qnap TS-h886 + PNY Nvidia RTX A2000 12GB

    @ypl : mam tę kartę, i jedyne co mogę powiedzieć, to transkodowanie działa przyzwoicie. Będąc bardziej konkretnym, używając Plex (z Plex Pass) przy transkodowaniu 4k video (2160p, 36Mbps) do FHD (1080p, 12Mbps), zuzycie GPU memory wynosi okolo 500MB. Playback jest calkowicie plynny, przy...
  2. imperatorek

    Pomoc Qnap TS-h886 + PNY Nvidia RTX A2000 12GB

    @Speed55 : QNAP wreszcie zrobil upgrade driver-ow do nowszej wersji i karta jest wykrywana prawidlowo. Ja aktualnie uzywam QuTS h5.0.1.2248 i wszystko dziala poki co :). Szczegoly na screen-ach ponizej:
  3. imperatorek

    Pomoc Qnap TS-h886 + PNY Nvidia RTX A2000 12GB

    @Silas Mariusz : niestety nie znajduje się na HCL, przy czym jest to następca quadro P2200, która jest wspierana, co do rtx a2000 to w tym momencie wyglada na to ze jest to tylko i wyłacznie kwestia driver-ow. @pigers: dzięki za info bo prawdę mówiąc nie wiedziałem ze wszystkie źródła sa...
  4. imperatorek

    Pomoc Qnap TS-h886 + PNY Nvidia RTX A2000 12GB

    Witam ponownie, Wracam z tematem karty graficznej do TS-h886. W tym watku udalo sie ustalić optymalną kartę. Finalnie zdecydowałem się na najnowszy model wydany w tym rok, czyli: NVIDIA RTX A2000 z 12GB. Karta wydaje sie byc kompatbyilna hardware-owo i jest wykrywana przez QNAP-a (w sekcji...
  5. imperatorek

    Pomoc Jaka karta graficzna do TS-h886

    @jerry1333: dzięki za link, mega przydatny i czytelny! @pecet: tego właśnie sie obawiam, ale jak się nie uda jej zdobyć to "zadowolę się" P2200 ;)
  6. imperatorek

    Pomoc Jaka karta graficzna do TS-h886

    @pecet : moze jeszcze jedno pytanie do Ciebie, otoż przeglądając dzisiaj strone Nvidi, wpadła w mi oko nieco inna karta, ktora ma całkiem dobre opeinie i przy okazji cieszy sie sporym zainteresowaniem "górnikow" ze względu na niski TDP, mowa o NVIDIA RTX A2000, która występuje w dwóch...
  7. imperatorek

    Pomoc Jaka karta graficzna do TS-h886

    @pecet : dzięki za info, P2200 to rzeczywiście ciekawa propozycja, której wcześniej nie brałem pod uwagę. Dodatkowo, karta wydaje wydaje się być idealnym balansem pomiędzy performance-em a ceną, co przy dzisiejszych szalonych cenach nie jest bez znaczenia :). Z tego co widzę na stronie NVIDIA...
  8. imperatorek

    Pomoc Jaka karta graficzna do TS-h886

    Cześć, Na początku chciałem wszystkich gorąco przywitac, bo własnie dołączułem do tego forum ;), przy czym serwer QNAP posiadam znacznei dłużej :). Jakiś czas temu zrobiłem przesiadke z TS-253B na wsponiany w tytule QNAP TS-h886 który fabrycznie nie posiada żadnej karty graficznej. Do tej pory...