Recent Content by infomedia

  1. I

    Przy piwie Monitoring domu po GSM

    Ja parę lat temu znajomej na działce zamontowałem parę kamer Dahua. Teraz tej firmy urządzenia bardziej domowe to marka Imou. Działa OK, router GSM, kamery łączą się po WiFi, mają włożone kart SD. Myślę że jeśli chodzi o złodziei i wandali, to dużo lepiej będzie zamontować kilka światełek z...
  2. I

    Kupno nowych dysków do NAS - co wybrać?

    Ja niedawno w jednym z Qnapów wymieniałem dyski z powodu braku miejsca. Wg danych smart przepracowały ponad 7 lat (w testach żadnych błędów). Po wysunięciu kieszeni i odkurzeniu okazało się, że to zwykłe WD Blue, tak więc ... ;)
  3. I

    Pomoc Format wiadomości z centrum powiadomień

    No właśnie tak mi przyszło do głowy, czy przyczyną nie mogą być jakieś zmiany na serwerze pocztowym, bo jednak qnapy są różne i w różnych lokalizacjach, ale wysyłka chyba wszędzie przez jedno konto. Muszę podpytać hosting. Edit: Dostałem odpowiedź, że na serwerze pocztowym nic nie było zmieniane.
  4. I

    Pomoc Format wiadomości z centrum powiadomień

    Tak, przez panel WWW widać tak samo. Już to sprawdzałem bo myślałem, że to Outlook zwariował. Widzę że taki format dostaję także z powiadomień z obcych serwerów i... nawt wiem kiedy to się wydarzyło, bo z jednego serwera przetrzymuję powiadomienia dłużej. Dwa powiadomienia wysyłane jedno po...
  5. I

    Pomoc Format wiadomości z centrum powiadomień

    Hej, od jakiegoś czasu (chyba mniej ni z miesiąc) wiadomości przychodzące z "Centrum Powiadomień" w formacie tekstowym jak gdyby nie mają znaku końca lini. Kiedyś było tak: Teraz jest tak: Ktoś wie jak to "naprawić"?
  6. I

    Pomoc qnap repository problem

    https://www.myqnap.org/repo.xml
  7. I

    Pomoc Aplikacja do radia internetowego

    Oooo :) nie wiedziałem, że Ty to Ty :) Widziałeś, że obiecali naprawę już 2019 roku więc pomyślałem, że czekając na rozwiązanie uda się znaleźć coś innego, bo jednak HDS zaczyna mnie wkurzać :)
  8. I

    Pomoc Aplikacja do radia internetowego

    Hej, macie może jakiś sprawdzony sposób (aplikację) żeby słuchać radia przez podłączone głośniki do Qnapa? Do niedawna używałem do tego celu Music Station, ale zachciało mi się rozbudować Qnapa o dyski SSD i po ponownym zainstalowaniu systemu już mi nie streamuje radia do gniazdka słuchawkowego...
  9. I

    Pomoc Zwalnianie pamięci SSD

    Bardzo dziękuję - już wszystko znalazłem.
  10. I

    Pomoc Zwalnianie pamięci SSD

    Hej, dołożyłem do Qnapa kartę M2 i 2 dyski SSD (system i dane, woluminy statyczne). Teraz o 2 w nocy dostaje powiadomienie dla każdego z dysków osobno "Nazwa aplikacji: Pamięć masowa i migawki Kategoria: Dysk Wiadomość: [Pamięć masowa i migawki] Rozpoczęto zwalnianie pamięci SSD. Wolumin...
  11. I

    Pomoc [TS-230] Zmiana lokalizacji domyslnego katalogu serwera www

    No właśnie próbowałem zrobić takie dowiązanie zanim napisałem i mi to nie działa czy coś jeszcze powinienem zrobić? Reset? Chyba teraz, gdy instalujemy system na stosunkowo małych dyskach SSD robi się problem z tymi domyślnymi udziałami na sztywno przypisanymi do woluminu system. 1694263392...
  12. I

    Pomoc [TS-230] Zmiana lokalizacji domyslnego katalogu serwera www

    Czy komuś udało się jakoś zmienić domyślny folder WEB na inny wolumin niż systemowy?
  13. I

    Pomoc HBS - ponowne uruchomienie po kopii danych

    Hej, musiałem zrobić porządek z częściowo zepsutymi migawkami na odzyskanej puli. W tym celu skopiowałem foldery, które są synchronizowane z innych Qnap-ów w inne miejsce. Usunąłem pulę, następnie ją ponownie utworzyłem + wolumin i foldery. Wszystkie nazwy pozostały takie same. Przywróciłem...
  14. I

    Sprzedam Sprzedam używany i sprawny QM2-2P-244A

    Jeśli da się na tym postawić system, a nie tylko używać jako pamięć podręczną, to jestem zainteresowany. Jak się skontaktować?
  15. I

    Pomoc Stary firmware

    Ogarnięte. znalazłem taką stronę: What to do if TS-x31P/TS-x31P2/TS-x31+/TS-x31U/TS-x31X/TS-x31XU/TS-x32X/QBoat Sunny meets error FW004 while doing firmware upgrading?