Recent Content by inimicus

  1. I

    Pomoc QuMagie problem z wersją 1.8

    Nie sprawdzałem, ale problem zauważyłem w aplikacji na androida. Teraz na razie nie będę instalował tej wersji, poczekam aż wyjdzie następna i sprawdzę bo po odinstalowaniu qumagie od nowa miałem indeksacje plików.
  2. I

    Pomoc QuMagie problem z wersją 1.8

    OK dzięki, może tylko u mnie jest taki problem.
  3. I

    Pomoc QuMagie problem z wersją 1.8

    Linia czasu działa u mnie też normalnie, pokazuje prawidłową ilość zdjęć. No właśnie u mnie przestało działać "wchodzenie" w zakładkę folder. Oczywiście mogę tam kliknąć, ale wtedy w nieskończoność ładuje mi się strona. Zdjęcia mam np na folderze Volume1, a w zakładce folder mam Volume3 i ładuje...
  4. I

    Pomoc QuMagie problem z wersją 1.8

    Dzieńdobry W wersji 1.8 sporo zmian, niestety u mnie też takie, które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie aplikacji. Przestało działać przeglądanie zdjęć po folderach. Wróciłem do wersji 1.62 i tam tego problemu nie ma. Ktoś ma podobnie z najnowszą wersją czy tylko u mnie coś takiego...
  5. I

    Pomoc QNAP TS-251 nie wykrywa po APC Back-UPS po USB

    Miałem ten sam problem. U mnie wszystko było dobrze, do momentu dodania dysku twardego do NAS. Kilkukrotne wkładanie, reset NAS i UPS nie pomagały. UPS był niewidoczny dla QNAP. Pomogło rozwiązanie Pablik213, rozłączenie wszystkiego wyjęcie żółtego bezpiecznika i przytrzymanie przycisku reset...
  6. I

    Pomoc 16 GB RAM do TS-453Be

    Oficjalnie nie są wspierane. Samo ograniczenie wynika podobno z konstrukcji procesora. Jednakże po to powstał ten wątek by pokazać, że jest to możliwe i podać przykłady zadowolonych użytkowników z 16GB ramu. Jak widać są też mniej zadowoleni. Po co ja chciałem 16GB? Straszenie denerwowało mnie...
  7. I

    Pomoc 16 GB RAM do TS-453Be

    Daj znać jak się sprawa rozwiązała.
  8. I

    Kawa i papierosy Sensowność aplikacji do zdjęć na qnapie

    Dokładnie czuję podobnie jak piszesz. Oczywiście nie korzystam z wymienionych aplikacji bo są do niczego. Z tym, że do video i muzyki używam PLEXa i jest extra. Do pobierania lekkiego transmition i nawet nie potrzebuje rTorrenta. Jaką jednak mam alternatywę do zdjęć? Nic się raczej nie nadaje...
  9. I

    Kawa i papierosy Sensowność aplikacji do zdjęć na qnapie

    Witajcie. Co by nie patrzeć qnapa kupiłem w dużej mierze z myślą o przeglądaniu swoich zdjęć w oknie przeglądarki. Po 3 latach w końcu qnap wycofuje się z siermiężnej aplikacji photostation, która ma chyba więcej wad niż zalet. No i czy się wycofuje, czy będzie ją ciągnął równolegle z qumagie...
  10. I

    Pomoc 16 GB RAM do TS-453Be

    Oczywiście, że działa na jednej kości 8GB. Widocznie ta co masz jest niekompatybilna. Sprawdź inną jak masz możliwość. Osobiście kupiłem swój model i była zainstalowana już 8GB GOODRAM DDR3 PC3-12800SODIM 1600 Mhz. Dokupiłem drugą i chodzi bez problemu od początku (także na najnowszym sofcie 4.4.1)
  11. I

    Pomoc 16 GB RAM do TS-453Be

    U mnie TS-453be działa na 2 kościach 8GB GOODRAM DDR3 PC3-12800SODIM 1600 Mhz.
  12. I

    Download [Stable] QTS 4.3.6.0875 build 20190308 | ARM & x86

    No nic, wróciłem do 4.3.6.0805. Nie mogę sobie pozwolić by nie korzystać z jDownloadera. W końcu po to jest serwer. Czekam na jakieś info czy coś się zmieniło, bądź będę próbował kolejne nowe firmware.
  13. I

    Download [Stable] QTS 4.3.6.0875 build 20190308 | ARM & x86

    Po instalacji tego firmware, przestało mi działać optware. Nowsze oprogramowanie czyli 4.3.6.0883 to samp. Ktoś coś wie czy będzie działające optware, albo z którego korzystać? Mam zainstalowane optware IPKG 0.99.163.
  14. I

    Pomoc Photo Station - tryb Galeria.

    Od ostatniej aktualizacji mam tak jak zito. Pojawiają się te same zdjęcia, jakieś losowe i raczej starsze. Wcześniej galeria miałą dla mnie sens, bo zdjęcia były ułożone chronologicznie od najnowszych. Stąd by szybki ładny podgląd do ostatnio dodanych. W obecnej formie czuję się tak samo...
  15. I

    Pomoc Backup bazy danych PLEX

    Witam. Przygotowuje się do resetowania qnapa do ustawień fabrycznych i stawiania wszystkiego na nowo na nowych dyskach. Mam problem z aplikacją PLEX, nie wiem jak zapisać bazę danych by później ją odtworzyć. W samej aplikacji PLEX znalazłem możliwość zrobienia kopii bazy danych, ale jak później...