Recent Content by inkluz

  1. I

    Pomoc QVR Pro - podłączenie kamery z innej sieci LAN

    Tak. Da się. Mam kamerę w odległej sieci lan podłączoną do routera tp-link. (192.168.1.X). Na nim uruchomiony OpenVPN serwer. (wygenerowany plik konfiguracyjny) Qnap w innej sieci lan (192.168.0.X) podłączony jako klient do OpenVPN tam gdzie kamera. (zaciągnięty plik konfiguracyjny). Na Qnap w...
  2. I

    Pomoc Chrome przestało działać

    Temat wraca pigers Jednak dalej chrome się nie włącza Mam na to sposób Przycisk 6sek reset HD station Wtedy się chrome uruchamia i dzisła Po wyłączeniu 2 raz już się nie chce uruchomić Po resecie tak dzisiaj pojawiła się aktualizacja chrome może będzie lepiej
  3. I

    Pomoc Chrome przestało działać

    Chrome działa po ponownej instalacji hd station. Rozwiązanie brutalne, poza kodi, netflix, spotify dane hasła do ponownego wprowadzenia. Nie chciało mi się grzebać. Rozwiązanie działa. Temat zamknięty.
  4. I

    Pomoc Chrome przestało działać

    Cześć Mam taki problem, że przeglądarka CHROME przestała się uruchamiać. Klikam myśli i nic. Po aktualizacji do obecnej wersji dalej nie działa. Przestała chwilę wcześniej. Usunięcie i ponowna instalacja nie pomogła. Firefox działa. Chciałbym żeby chrome działało mi ponownie. Proszę o...
  5. I

    ts-269pro i ts-119

    Sprawne, bez dysków. Cena do uzgodnienia.
  6. I

    Download [Public Beta] QTS 4.2.1 Build 1222 | HS-251, TS-X51, X53 (x53A), X63, X70, X71, IS-400 & TDS-16489U

    Cześć Do ts-269pro coś będzie? Zależy mi na karaoke dla dzieci :) Pozdrawiam świątecznie
  7. I

    Pomoc HDStation i WirelessHD Transmitter + Epson Projektor EH-TW6100W

    Zwróciłem sie już do producenta. Jeżeli qnap coś potrzebuje z tv to co? Jak podpinany kompa to robie kombinacje klawiszy włączając drugi ekran, czyli daje taki impuls do zalapania sygnalu W qnap nic nie naciskam hmm Transmitter ma przycisk setup do synchronizacji sygnału ale nie łapie...
  8. I

    Pomoc HDStation i WirelessHD Transmitter + Epson Projektor EH-TW6100W

    to nie ma nic do rzeczy. z QNAP wychodzę kablem hdmi i wpinam się w nadajnik bezprzewodowy, ten z kolei jest na wierzchu i to on ma się połączyć z rzutnikiem Co miałaby mieć tu do tego ścianka?
  9. I

    Pomoc HDStation i WirelessHD Transmitter + Epson Projektor EH-TW6100W

    Witam was. Moja miłość do QNAP rozkwitła dzięki łączu HDMI. XBMC działa "non stop". Moje urządzenie to TS-269PRO. Pomyślałem o projektorze, a że znalazłem EPSON EH-TW6100W z transmiterem bezprzewodowym, bardzo mi się spodobało w nim to, że nie trzeba ciągnąć kabli. Transmitter działa bez...
  10. I

    Pomoc Photo Station - niechciane zdjęcia z innych folderów w Multimediach

    TS-269 PRO ver 4.1.0 Witam Zdjęcia trzymam w Multimediach w podkatalogu Zdjęcia. W Multimediach w podkatalogu Filmy server xbmc zaciąga sobie miniatury filmów muzyki. Problemem jest to że nie potrafię w prosty sposób tak zarządzić, aby photostation widział tylko katalog zdjęcia. albo żeby nie...
  11. I

    [PROBLEM] Właściciel folderu Proszę o Pomoc

    Dodając nowego użytkownika, dajesz folder własny i ścieżka do podkatalogu w uprawnieniach dostępu do katalogu tylko on i admin, reszta zablokowany dostęp pzdr.
  12. I

    TS-x19 Pro/Std Beta FW (Version 3.3.0 Build 0512)

    po instalacji pojawia się : Obecna wersja firmwaru'u: 3.2.7 Build 0526T A w logach The firmware versions of the system built-in flash (3.3.0 Build 0512T) and the hard drive (3.3.0 Build 0526T) are not consistent. It is recommended to update the firmware again for higher system stability.
  13. I

    ZAWIECHY

    A jednak rano zawiesił się. Nie wieszał się wogóle jak miał odinstalowane mySQL, i wyłączone SQL na stronie zarządzania Qnap-em. Czy jest możliwe aby w bazie był jakiś błąd, który powoduje zamulenie Qnapa?
  14. I

    ZAWIECHY

    Odpowiadam zawsze sam sobie. Również i tym razem. Póki co problem rozwiązany. Strona www postawiona. SQL uruchomione przez stronę zarządzana. Ale program mySQL odinstalowany. /jest to program do zarządzania bazą/ Jak się okazuje to on zawiesza mi Qnap-a. Program w zasadzie jest nie...
  15. I

    ZAWIECHY

    Tytuł nawiązuje do takiego, który już się pojawił na forum. Mam TS-119 i jestem po przejściach, co wiązało się z wysłaniem urządzenia do Epo Systemy i wgraniem nowego flash. (wieszanie się, brak możliwości wejścia na stronę admin, zamulanie się) Po całkowitym odnowieniu wszystkiego i...