Recent Content by ITMaik

  1. I

    Pomoc HBS 3 Hybrid Backup Sync - BŁĄD Synchronizacji Error code: -30 - File system is set to "read-only" or "read/delete

    Próbuję przenieść dane ze starego NAS do nowego NAS ( jest ich sporo bo aż 11,5TB ;-) Dostaje błąd [Hybrid Backup Sync] Failed to complete Sync job: "GRAFIKA OLD do Grafika NEW". File system is set to "read-only" or "read/delete". Error code: -30 STARY NAS z danymi to: TUTAJ DZIAŁA: Na starym...
  2. I

    Pomoc Odzyskiwanie różnych wcześniejszych wersji plików Microsoft XLS, Wersjonowanie plików XLS ( nie migawki QNAP)

    Znam migawki Na nowym NAS Model TS-873A mam prawie 14TB DANYCH oraz między innymi bardzo duże pliki graficzne i pracuje na NAS jednocześnie około 20-30 osób. Więc jak włączę MIGAWKI to obawiam się że to spowolni pracę NAS oraz migawki przy tej ilości danych będą zajmowały dużo miejsca na nas. A...
  3. I

    Pomoc Odzyskiwanie różnych wcześniejszych wersji plików Microsoft XLS, Wersjonowanie plików XLS ( nie migawki QNAP)

    Tak jak pisałem problem mam na NOWYM QNAP Model TS-873A, Wersja oprogramowania systemowego: QTS 5.1.4.2596 ??? CZY TO WINA JAKIŚ USTAWIEŃ / KONFIGURACJI które mogę samemu ustawić w NOWYM NAS ??? CZY PO PROSTU NOWY System QTS ( na QNAP TS-873A) robi to tak a nie inaczej i w nowych NAS QNAP nie...
  4. I

    Pomoc Odzyskiwanie różnych wcześniejszych wersji plików Microsoft XLS, Wersjonowanie plików XLS ( nie migawki QNAP)

    W starym QNAP TS-669L chyba jest jest utworzony wolumin który nie obsługuje migawek ( nie widzę też opcji ustawienie migawek)
  5. I

    Pomoc Odzyskiwanie różnych wcześniejszych wersji plików Microsoft XLS, Wersjonowanie plików XLS ( nie migawki QNAP)

    Witam wszystkich, Zanim zdecydowałem się na napisanie do Was prośby w wsparcie, oczywiście próbowałem samemu zweryfikować problem szukając na różnych formach i w Google ( ale się nie udało ;-) Chodzi o zapisywanie różnych wersji ( wcześniejszych wersji ) plików Micorsoft *.XLS na serwerze nas...