Recent Content by izokom

  1. I

    Pomoc Twonky i widoczność plików FLAC

    W Twonky Media jak bedziesz szukał utworu wg opcji "By Folder", to bedziesz miał utwory z folderu w którym masz flac'i odtwarzane wrg alfabetu. Jak dojdziesz do tego folderu wg opcji "Index Artists" lub "Album", "Artists" to bedziesz miał wg kolejności utworów na cd, pod warunkiem ze masz to...
  2. I

    Qnap-Twonky Media-Genre

    Pytanie do bardziej doswiadczonych kolegów uzywających twonky media Czy są jakies ograniczenia w Twonky media, ze jakies dane widzi a jakies nie? Mam np okolo 150 folderów ( w kazdym 1 CD) w jednym katalogu - więc wiem ile ich jest, wszystkie otagowane OK widoczne identycznie w Foobarze...
  3. I

    QNAP 409 pod Windows 7

    U mnie nie ma advanced settings w tej zakładce. Jest tylko: -samodzielny serwer -członek domeny AD Co do softu szukałem nowszego, ale nie znalazłem, przynajmniej dla mojego Qnapa. Wersja 3.5 wynika ze nie dla ts 409 Jedynie wersja 3.3.2 - próbuję sciągnać Moze cos pomoze.
  4. I

    QNAP 409 pod Windows 7

    Witam Mam w sieci 2 Qnap TS 409. Obecna wersja firmwaru'u:3.3.0 Build 0924T. Do tej pory wspólpracował z PC pod Windows XP Teraz przesiadłem sie na nowego PC pod Windows 7 ( 8GB Ram ) Intel Core I5. Róznica jest taka ze wszystkie reacje Qnapa sa o wiele wolniejsze, wczytanie jakiegokolwiek...
  5. I

    Qnap Dlna i Twonky Media

    Od pewnego czasu mam problem z odtwarzaniem plikow z Qnapa TS 409 Pro korzystając z Dlna we wlasciwej kolejnosci. Ze zdziwieniem stwierdziłem (nie chciało mi sie uruchamiac wieczorkiem Qnapa) ze ten sam katalog jak jest czytany z Pena wyswietla sie na odtwarzaczu strumieniowym prawidłowo np: 01...
  6. I

    Pioneer PDX-Z9 - muzyka po DLNA z Qnapa

    Z postów wynika że nie pierwszy mam taki problem, faktycznie raczej popcorn jest problemem. Twonky media w wersji 5.1.3 działa u mnie tylko na PC - nie potrafie odpalic tego na Qnapie ale tak czy siak problem z plikami .flac identyczny - Popcorn widzi ten upnp ( są tam dyski podpiete na usb do...
  7. I

    Pioneer PDX-Z9 - muzyka po DLNA z Qnapa

    Podejrzałemże moja wersja jest 4.4.6 wiec moze stad te problemy Skad mozna wziac najnowsza, googlowałem ale nie znalazłem za wiele.
  8. I

    Pioneer PDX-Z9 - muzyka po DLNA z Qnapa

    Ano własnie, rzecz w tym ze w Popcornie w ustawieniach serwera Upnp juz nic nie ma i o ile po katalogach wchodzac odtworzyc mozna wszystko, to od strony twonky media juz tylko mp3. Wogóle szukam programu dla ipoda który grzebiąc w bibliotece serwera Qnapa potrafi odpalic plik przez wifi na...
  9. I

    Pioneer PDX-Z9 - muzyka po DLNA z Qnapa

    Witam W wykazie obsługiwanych formatów nie ma plikow .flac.: What media formats does TwonkyMedia manager support? TwonkyMedia manager supports the following formats: • .ASF - Windows Media Video (codecs: WMV video and WMA audio) • .BMP - Bitmap Image • .FLV, .F1V, .F4V - Standard Quality...