Recent Content by J23

  1. J

    Pomoc QNAP TS-228 - po zalogowaniu zatrzymuje się na niebieskim ekranie ładowanie

    Niestety, próbowałem na różnych i przeglądarkach.
  2. J

    Pomoc QNAP TS-228 - po zalogowaniu zatrzymuje się na niebieskim ekranie ładowanie

    QNAP TS-228 - po zalogowaniu przez www zatrzymuje się na niebieskim ekranie ładowanie. Upgrade i downgrade firmware przez QnapFinder działa. Dodatkowo informacja o zapełnionej lub nieprawidłowym stanie pamięci masowej. Chwilowo nie mam dostępu fizycznego do sprzętu. SSH aktywne, mogę się...
  3. J

    Pomoc Wyłączona funkcja przycisku reset a zapomniane hasło

    Witam, czy ktoś z Was miał okazję przetestować działanie funkcji wyłączania przycisku reset? Nie działa tylko ten 3s czy 10s również? Jeżeli zapomniano hasło admina a funkcja przycisku reset wyłączona to istnieje inna możliwość dostępu do danych ? Pozdrawiam Wersja oprogramowania Firmware...
  4. J

    TS-253A-8G + 1TB Seagate IRONWOLF

    Już nieaktualne. To był 253A-8G, w nagłówku wkradł się błąd a tego nie dało się zmienić.
  5. J

    Pomoc Qsync kilka folderów a wersjonowanieNa dzien dzisiejsz

    Masz na myśli Hybrid Backup Sync ? Station już chyba nierozwijane. Niestety nie ma możliwości ani synchronizacji w czasie rzeczywistym ani wersjonowania w przypadku, o który pytałem.
  6. J

    Pomoc Qsync kilka folderów a wersjonowanieNa dzien dzisiejsz

    Na dzień dzisiejszy Qsync obsługuje wersjonowanie jedynie w folderze domowym. W przypadku synchronizacji kilku folderów z wersjonowaniem można np. utworzyć kolejnego użytkownika przeznaczonego do synchronizacji danego katalogu. Może jednak ktoś z Was posiada jakiś ciekawszy sposób ? Wersja...
  7. J

    TS-251-8G

    Aktualne, w razie pytań pisz - żżsofthard@żżpoczta.fm (usuń tylko dwa wystąpienia żż w adresie).
  8. J

    Pomoc Qnap TS-453A - backup

    Pewnie już nieaktualne, ale skoro ja trafiłem na ten wątek to może i trafić ktoś inny, więc link do instalki na Qnap: UrBackup - Download UrBackup for Windows, MacOS, GNU/Linux or FreeBSD
  9. J

    Porównanie TS-251-8G vs TS-253A-8G - rózne zastosowania

    Też tak myślałem, ale nie było źle.
  10. J

    Porównanie TS-251-8G vs TS-253A-8G - rózne zastosowania

    Dałem wszystkie procesory na VM, ale tylko połowe pamięci - czyli 4GB w moim przypadku.
  11. J

    TS-251-8G

    Sprzedam TS-251-8G, 2 lata gwarancji, faktura VAT lub paragon. Cena 1080 zł.
  12. J

    TS-253A-8G + 1TB Seagate IRONWOLF

    Sprzedam TS-253A-8G + 1TB Seagate IRONWOLF za 1950 zł, bez dysku 1820 zł. 2 lata gwarancji, faktura lub paragon.
  13. J

    Porównanie TS-251-8G vs TS-253A-8G - rózne zastosowania

    Ja mam wersję z 8GB, więc dałem połowę RAM i naprawdę awaryjnie dało się pracować. Jak chcesz sprawdzić jakieś konkretne rozwiązanie to pisz, mogę filmik nagrać, lub stoperem zmierzyć itp.
  14. J

    Porównanie TS-251-8G vs TS-253A-8G - rózne zastosowania

    Napisz dokładnie co chcesz i w jaki sposób Ci sprawdzić. TS-251 i TS-253A mam z 8GB RAM. Aktualnie 3GB dałem na VM i bez problemu (jedynie wolniej) pracowałem na W10 i Subiekcie GT z bazą na MS SQE 2012. W przypadku TS-253A zauważam przewagę większą przy korzystaniu z QVM przez HDMI, płynniej...
  15. J

    Porównanie TS-251-8G vs TS-253A-8G - rózne zastosowania

    4GB RAM dla VM i 4 procesory w TS253A oraz 2 w TS-251. Transfery tylko chwile sprawdzałem HD-TUNE - odczyt średni na poziomie 120 MB/s (maksymalny prawie 170 - IronWOLF). Co do zasobów to ciężko tak wprost opisać, zależy jakie zadania jeszcze wykonywał serwer ITP.