Recent Content by j4n3k

  1. j4n3k

    Pomoc Muhstik?

    To ja podepnę pytanie, wystarczy wyłączyc phpmyadmin'a żeby nie stać się kolejną ofiarą czy trzeba go całkiem wywalić? I co sprawdzić żeby się dowiedzieć czy to ustrojstwo jest na qnapie?
  2. j4n3k

    Pomoc chyba zostalem zhackowany

    A no właśnie zmienione było na pewno :/ ale na jakieś raczej proste (żona ustawiała jak strone w WP stawiała)
  3. j4n3k

    Pomoc chyba zostalem zhackowany

    Tak, i chyba znalazłem winnego, sql coś mi się wydaje że zbyt proste (słownikowe) hasło było :/
  4. j4n3k

    Pomoc chyba zostalem zhackowany

    Witam, chciałem was ostrzec. Jakoś niedawno zauważyłem że QNAP dość mocno się obciąża, procesor ma zużycie powiedzmy w granicach 80% dziś na mailu znalazłem dziwne maile kierowane do fwrite@live.ca wysyłane przez qnap o treści : array moj ip/wso.php oczywiście po kliknięciu linku wyświetlał się...
  5. j4n3k

    Pomoc Wordpress problem z przekierowaniem www

    Chyba wlasnie o to chodziło :) pawurb1978 JESTEŚ BOSKI :beer:
  6. j4n3k

    Pomoc Wordpress problem z przekierowaniem www

    Hej, dzięki za rozjaśnienie :) to teraz tak: kiedy w konf. WP wpisuje sobie adres domeny (zamiast localhost) wówczas z poziomu mojej sieci nie widzę wogóle strony (ładuje się w nieskończoność) a łącząc się od innego dostawcy strona działa, czyli wg Twojej podpowiedzi wystarczyło by dokonać wpisu...
  7. j4n3k

    Pomoc Wordpress problem z przekierowaniem www

    Witam, mam następujący problem, WP na qnapie w sieci lokalnej śmiga aż miło, przekierowanie go na zewnątrz tj na domenę Empirium 3OHA powoduję ze wyświetla się ona z zewnątrz (z innej sieci) natomiast ode mnie z kompa jest ona totalnie nie widoczna (nie laduje sie ani po domenie ani po adresie...
  8. j4n3k

    Pomoc rtorrent zmiana katalogów

    Problem już ogarnąłem, trzeba było wyedytować plik rtorrent.conf w /share/CE_CACHEDEV1_DATA/.qpkg/rtorrent/etc, tam ręcznie przepisałem ścieżke na na inny dysk i problem się rozwiązał :) aaa i plik zrobiłem tylko do odczytu dodatkowo chyba jeszcze w konfiguracji zmieniałem mu ścieżki na...
  9. j4n3k

    Pomoc rtorrent zmiana katalogów

    Witam, wiem że rtorrenta nie da się zainstalować na innym wolumenie, już się z tym pogodziłem, ale walczę ze zmianą lokalizacji folderów: complete, watch, i download, dwa pierwsze udało mi się zmienić w konfiguracji rtorrenta (na /share/CE_CACHEDEV4_DATA/torrent/*) natomiast mam zagwozdkę z tym...
  10. j4n3k

    Witam :)

    Witam po raz kolejny po ostatnim fuckupie ;) moja zabawka to ts-453b.
  11. j4n3k

    qnap jako serwer www

    Witam, zamierzam zakupić TS-453B-4G i zastanawiam się nad tym jak on (bądź podobne parametrowo) się sprawuje jako serwer webowy, chciałbym tam postawić wordpress'a z blogiem fotograficznym i pytanie czy przy łączu 100/100 będzie to działać w miarę sprawnie? Chodzi mi o ładowanie takiej witryny...