Recent Content by Jarmal

  1. Jarmal

    Pomoc Błędy w filmach po skopiowaniu na NAS

    Skopiowałem kilka filmów sprawdziłem hashem i na razie jest OK. Czyżby to był jakiś problem związany z multimedia console? Poczekamy zobaczymy czy nie wróci. Dziękuję wszystkim za sugestie i pomoc.
  2. Jarmal

    Pomoc Błędy w filmach po skopiowaniu na NAS

    Kupiłem w firmie od razu z 16gb ram. 1687172883 Zainstaluję nowe oprogramowanie to zobaczę czy coś się zmieni. Jedne co zauważyłem to problem z multimedia console (wyskoczył błąd związany z zamknięciem procesu). 1687173107 Nie pamiętam czy poprzednie problemy z restartem też nie były spowodowane...
  3. Jarmal

    Pomoc Błędy w filmach po skopiowaniu na NAS

    Kopiowanie w obrębie komputera i sprawdzeniu hshem jest ok. W obrębie Qnapa (dysk, katalog), nie.
  4. Jarmal

    Pomoc Błędy w filmach po skopiowaniu na NAS

    Każdy dysk w innym slocie. Wszystko działa stabilnie. Były może ze 2 przypadki kiedy zawiesił się podczas restartowania i musiałem wyłączyć go przez przytrzymanie przycisku zasilania. 1687160503 Zdarzało mu się też zniknąć z sieci ale przełączenie na drugą kartę sieciową rozwiązywało problem.
  5. Jarmal

    Pomoc Błędy w filmach po skopiowaniu na NAS

    Testy też zrobione. "Test zakończony, nie znaleziono błędów". Podsumowanie: "Nie wykryto błędów na dysku twardym. Dysk powinien pracować normalnie"
  6. Jarmal

    Pomoc Błędy w filmach po skopiowaniu na NAS

    SMART dysków: 1 komputer, 2 i 3 NAS.
  7. Jarmal

    Pomoc Błędy w filmach po skopiowaniu na NAS

    Są różne. Pierwszy z NAS drugi z komputera.
  8. Jarmal

    Pomoc Błędy w filmach po skopiowaniu na NAS

    Witam. Posiadam NAS TS-451DeU, 16GB, QTS 5.0.1.2376 . Używam go jako magazynu multimediów. Wszystkie woluminy statyczne. Od pewnego czasu po skopiowaniu na NAS-a, film wygląda jak "przepuszczony przez maszynkę" jedna wielka pikseloza. Na komputerze jest w porządku. Ma ktoś może jakiś pomysł co...