Recent Content by jaroj

  1. jaroj

    Pomoc AUTOTOOLS - nie przenosi plików

    Dzięki - tak to jest jak korzysta się bezmyślnie z poradnika na stronie :)
  2. jaroj

    Pomoc AUTOTOOLS - nie przenosi plików

    Autotools skonfigurowany tak aby przenosił pliki po pobraniu, a to co robi to tylko kopiuje je do nowej skonfigurowanej lokalizacji w autotolls. lokalizacja plików "roboczych" jest w: \\klin\Rdownload Chciałbym aby przenosił a nie kopiował
  3. jaroj

    Pomoc Rtorrent nie pobiera

    Zadawałem już to pytanie - dlaczego pliki kopiuje mi z katalogu ...\Rdownload\downloads do innego katalogu a nie przenosi? W starej wersji oczywiście to działało.
  4. jaroj

    Pomoc Rtorrent nie pobiera

    OK Ale co z wysyłaniem: nie idzie Do tej pory korzystałem z ex-torrenty.org
  5. jaroj

    Pomoc Rtorrent nie pobiera

    OK Wyłączyłem. Pobrałem torrent z PS. Idzie ładnie pobieranie
  6. jaroj

    Pomoc Rtorrent nie pobiera

    Wiesz - najpierw chciałbym aby program działał, Potem będę się martwił prywatnymi trackerami. Ja rzadko pobieram - ale jak już to chciałbym aby działało - tym bardziej że kupiłem program aby wesprzeć twórcę - mogłem dalej działać na starej wersji za free I już trochę mam dość "zabawy" - nie mam...
  7. jaroj

    Pomoc Rtorrent nie pobiera

    Zadziałało jak wyłączyłem Ipfilter @Silas Mariusz - co zrobić aby było bezpiecznie i program działał?
  8. jaroj

    Pomoc Rtorrent nie pobiera

    I jeszcze z ciekawostek nie przenosi pobranego pliku tylko go kopiuje do lokalizacji ustawionej w autotools
  9. jaroj

    Pomoc Rtorrent nie pobiera

    Dołączam się również do problemów z pobieraniem :( Na starej darmowej wersji śmigało wszystko z kosmiczną prędkością, aż zachciało mi się płatnej wersji :( Problemy od początku, założenie katalogi i kilkukrotne restarty plus zmiany w konfiguracji nic nie pomogły - nie będę wstawiał zdjęć...
  10. jaroj

    Pomoc Virtualization Station nie odpowiada

    Problem z tym że to już robiłem - nie pomogło. I nic nie mieszałem z ustawieniami QTS-a oprócz zmiany systemu - ale o tym pisałem. Znalazłem w czym był problem. Helpdesk niestety jedyne co polecił to resetowanie ustawień NAS (reset 10s na tylnej obudowie) które nie pomogły. Problemem był brak...
  11. jaroj

    Pomoc Virtualization Station nie odpowiada

    Jak rozumiem nie odinstalowując? Bo to już robiłem - bez skutku.
  12. jaroj

    Pomoc Virtualization Station nie odpowiada

    Nic nie mieszałem z uprawnieniami. U mnie też działało za pierwszym razem jak zainstalowałem betę systemu. Ale potem.... kicha. Szukam podpowiedzi - może ktoś wie jak zrestartować usługę albo do "czysta" pozbyć się VS-a.
  13. jaroj

    Pomoc Virtualization Station nie odpowiada

    Mam problem z VS - sytuacja wygląda tak: -zainstalowałem system w wersji 4.2 beta (z lipca) ale niestety miałem z nim problemy (obciążenie procesora 100%, zawieszanie się systemu itd.) - przy tej instalacji zaktualizował mi się VS do najnowszej wersji i działał - ale ze względu na problemu...
  14. jaroj

    Pomoc Download Station na QTS 4.2

    Trochę nieprecyzyjnie napisałem. Program działa na jednym użytkowniku, a na innych były problemy. Znaczy teraz odpala ale tylko z App Center - nie mam go na liście aplikacji. Nie jest to jakiś wielki problem ponieważ po sprawdzeniu go wiem że nie będę z niego korzystał - zmian na które...
  15. jaroj

    Pomoc Download Station na QTS 4.2

    Dzięki. W sumie u mnie nawet po zainstalowaniu twoim sposobem nie działa.