Recent Content by Joester

  1. Joester

    Pomoc updates

    I have the same message and the same situation. Probably it has not been updated on myqnap.org webpage yet.
  2. Joester

    Pomoc 16GB dla TS-253D - jakie kości

    Hej, Do swojego TS-453D-4G włożyłem 2 x Crucial DDR4 SODIMM 8GB 2400MHz CL17 (CT8G4SFS824A). Są dostępne w dużej ilości w popularnym sklepie na M. Jest pełna zgodność parametrów taktowania i CL. Pamięci włożone w ciemno na samym początku bez inicjowania. Dysk wystartował bezproblemowo. Żadnych...
  3. Joester

    QNAP 453D krótka recenzja po zakupie

    Na pewno warto spróbować, dzięki ! Wysłane z mojego ONEPLUS A5010 przy użyciu Tapatalka
  4. Joester

    QNAP 453D krótka recenzja po zakupie

    Dziękuję wszystkim za wszelkie sugestie, te poważne i humorystyczne :) Dyski oczywiście typowo NASowe serii Ironwolf 4TB x 3 szt. Po bliższym przyjrzeniu się sprawie (powtórny montaż wszystkich podzespołów od A do Z) wygląda na to, że jest zbyt luźna frontowa klapka (oczywiście zabezpieczam ją...
  5. Joester

    QNAP 453D krótka recenzja po zakupie

    Pozwolę też dorzucić 2 słowa od siebie jako, że też "walczę" z TS-453D z 16GB RAM. NAS duuuużo szybszy niż poprzedni TS-251A. Upgrade uważam za bardzo udany. NASa posiadam już ok. tydzień i największym problemem jest rzężenie obudowy. Nie jest ono w żaden sposób słyszalne w dzień ale w nocy da...
  6. Joester

    Pomoc aktualizacja HybridDesk Station do 4.0.8 czy warto?

    Ślicznie dziękuję ! Swoją drogą jak można wypuszczać wersje softu, które na pierwszy rzut oka nie działa w ogóle... Wygląda na to, że często jesteśmy betatesterami.
  7. Joester

    Pomoc aktualizacja HybridDesk Station do 4.0.8 czy warto?

    Można gdzieś jeszcze pobrać wersję 4.0.7 ? Mój nowy TS-453D tak zamula wersję 4.0.9, że nie da się w ogóle korzystać...
  8. Joester

    Download [Public Beta] QTS 4.4.1.0949 build 20190528 | ARM & x86

    Jak można zgłościć problemy z tą betą ? Ja mam źle działającą Music Station 5.3.0. Znika dolny pasek nawigacji oraz prawy pasek odgrywanych utworów. Trzba zamknąć apliakcję aby zatrzymać muzykę. Ktoś tez to zaobserwował ?
  9. Joester

    Witajcie

    Tak się czuję ;)
  10. Joester

    Witajcie

    Przez 5 lat użytkowałem NSA310 (Zyxel). Aktualnie przesiadłem się na TS-251A.