Recent Content by jsbien

  1. jsbien

    Pomoc Qumagie - straciłem indeksowane twarze, jak

    Chętnie sie dowiem, czy to działa: Link: https://www.reddit.com/r/qnap/comments/np4q0p/how_to_transfer_the_full_qumagie_database/
  2. jsbien

    Pomoc Qumagie - straciłem indeksowane twarze, jak

    Oficjalnie po ssh nie można :-( Backup co jakiś czas robi się automatycznie, trzeba to zgłosić do supportu, może da się odzyskać. W moim przypadku (straciłem z innych powodów) dało się, ale czekałem na to około misiąca...
  3. jsbien

    Pomoc QuMagie - korekta rozpoznawania twarzy

    Dziękuję. Jest jeszcze opcja, ze to w ogóle nie jest twarz - miałem taki przypadek. PhotoStation pozwala na zdjęciach zbiorowych przypisać osoby do poszczególnych twarzy. Rozumiem, że QuMagie nie ma nic podobnego?
  4. jsbien

    Pomoc Browser Station nie działa

    Nie mam doświadczenia z TeamViewerem, zainstalowałem go przed chwilą, nie podoba mu się, że mam Waylanda. Ostatnio sporo korzystałem z Zooma. Dotąd wszystkie eksperymenty robiłem pod Firefoxem, za chwilę sprawdzę pod Chrome. Pod Chrome tak samo. Dla informacji - problem został rozwiązany przez...
  5. jsbien

    Pomoc Browser Station nie działa

    Ale co? Container ma zainstalowany od dawna, bo był potrzebny do Qumagie. Próby otworzenia Container i Browser dają identyczny błąd "Page not found or the web server is currently unavailable."
  6. jsbien

    Pomoc Browser Station nie działa

    Admin ma identyczny problem.
  7. jsbien

    Pomoc Browser Station nie działa

    Loguję się jako użytkownik, któremu nadałem uprawnienia administratora, FileStation się otwiera bez problemów.
  8. jsbien

    Pomoc Browser Station nie działa

    ssh już ćwiczyłem pierwszego dnia po uruchomieniu :-) Ramu mam 4GB.
  9. jsbien

    Pomoc Browser Station nie działa

    Najwyraźniej to nie wystarcza... Swoją drogą jeśli Qboost jest zły, jak wygodnie sprawdzać aktywne procesy itp? Potrafię korzystać z top itp. z linii komend, ale to chyba nie jest optymalne.
  10. jsbien

    Pomoc Browser Station nie działa

    Dziekuję za sugestię dotyczącą QBoosta - jeszcze wrócę do tematu. Dziękuję za link do tutoriala Browser Station - kliknąłem na "Install" i myślałem, że to wystarczy. W tutorialu zaintrygowało mnie Container Station v1.7.2224 (or later) must be installed and enabled to use Browser Station...
  11. jsbien

    Pomoc problem z Web Connectivity

    Zapomniałem, że pomiędzy moim routerem - prawidłowo skonfigurowanym - jest jeszcze modem Multimedia...Będę musiał z nimi się skontaktować.
  12. jsbien

    Pomoc Browser Station nie działa

    Wersja oprogramowania Firmware: 4.5.2.1566 Build 20210202 Model serwera: QNAP TS-251D-4G Po uruchomieniu próbuje otworzyć nieistniejacą stronę startową. Qboost pokazuje, że zajmuje 0 bajtów pamięci...
  13. jsbien

    Pomoc problem z Web Connectivity

    Dziękuję za link. Dla wszystkich przekierowanych portów dostaję Error: I could not see your service on ... on port ... Reason: Connection timed out W zakładce Publish Services mam odpowiednie serwisy włączone.
  14. jsbien

    Pomoc problem z Web Connectivity

    Wersja oprogramowania Firmware: x4.5.2.1566 Build 20210202 Model serwera: QNAP TS-251D Konfiguruję po raz pierwszy otrzymany kilka dni temu NAS. W myQNAPclaud przy Auto Router Configuration Status jest ptaszek na zielonym tle, ale Web Connectivity test systematycznie zawodzi. Swoją drogą...
  15. jsbien

    Pomoc PhotoStation a QuMagie - rozpoznanie osób

    Wydaje mi się, że obie aplikacje korzystają z tej samej bazy. Znalazłem dwa ciekawe linki: <!--:en-->PhotoStation Errors and How To Reinstall Database; Thumbnail Generation Failed A Few Photos, No Folder View And Albums Empty After Firmware, Photo Station Albums Gone, Photostation Not Showing...