Recent Content by jurek77

  1. jurek77

    Pomoc Qnap HS-453 DX a zewnętrzna pamięć

    Witam w Nowym Roku i wszystkiego dobrego życzę:) Mam pytanie dotyczące zewnętrznej pamięci do Qnap HS-453 DX. WD Elements 12TB - wiem, że nie ma go na liście kompatybilnych urządzeń na stronie qnap jednakże czy brak na liście jednoznaczny jest z brakiem kompatybilności? Może ktoś tu korzysta z...
  2. jurek77

    Pomoc Hasło domyślne a "niedomyślne" - dostęp lub jego brak do qnap z poziomu eksploratora plików

    Cześć. Wróciłem z kolejnym (tak czuję) absurdalnym pytaniem:) Gdy mam ustawione domyślne hasło dostępu do urządzenia to bez problemu mogę dostać się do plików z poziomu eksploratora z laptopa. Gdy ustawię swoje hasło - odmowa dostępu. Czy ktoś może mi to łaskawie wytłumaczyć a jeszcze lepiej...
  3. jurek77

    Pomoc Biblioteka video kodi 18 leia

    Witam. Urządzenie Qnap HS-453-DX 3 dyski zewnętrzne podłączone przez USB Wtyczka covenant zainstalowana Pytanie: jak dodać foldery z dysków usb do biblioteki video? Poszukałem, potestowałem... Do zamknięcia...
  4. jurek77

    Pomoc Błąd dysku

    Tego dysku nie ma na liście kompatybilnych. Wróciłem właśnie z kompatybilnym. Działam. Dam znać. Dziękuję. Coś się zmieniło - pobieram aktualizację oprogramowania... Niby działa. Dziękuję za naprowadzenie w kwestii dysku. W sensie nie świeci się żadna czerwona dioda i mogę przez laptopa...
  5. jurek77

    Pomoc Błąd dysku

    Widzi. Mam jakiś dysk Samsung 2'5 ale przy procesie inicjalizacji pojawia się komunikat o brak dysku. Innego nie mam:(
  6. jurek77

    Pomoc Błąd dysku

    Cześć. Dziękuję za reakcję. Bez dysku: napis "starting" na ekranie telewizora przez około 2,5 minuty i czarny ekran (komunikat z teleizora o nieobsługiwanej rozdzielczości) natomiast na urządzeniu miga zielona dioda po około 1,5 minuty od uruchomienia.
  7. jurek77

    Pomoc Błąd dysku

    Witam. Ledwo co zostałem posiadaczem Qnap i już mam dość. Chętnym do udzielenia podpowiedzi, porady itp. z góry dziękuję. Po kolei: Qnap HS-453DX-8G Dysk Seagate IronWolf Pro ST8000NE0004 SATA3 3,5" 8TB Chcę tylko korzystać z multimediów na telewizorze (zdjęcia, filmy i muzyka). Podpięcie przez...
  8. jurek77

    Cześć Wszystkim!

    Witam. Mam na imię Jurek. Dziś rozpocząłem moją przygodę z qnap i nie sądziłem, że... nie ogarnę:) Pozdrawiam!