Recent Content by K_o_n_r_a_d

  1. K_o_n_r_a_d

    Pomoc TS-453 Pro nie uruchamia się

    Coś nowego w temacie naprawy? U mnie też podobny problem: - płyta QW37 Rev. 1.7 - na LCD tylko "System booting..." - diody 1. i 4. dysku świecą na czerwono a środkowych na zielono. Serwer był uśpiony, wcisnąłem przycisk na obudowie a on się wyłączył. Po próbie uruchomienia pierwsze 2-3 razy...
  2. K_o_n_r_a_d

    Pomoc Dwie sieci - dostęp do www poprzez inny komputer

    Dzięki za porady i zainteresowanie. Rozumiem, że route add 192.168.2.0 mask 255.255.255.0 192.168.1.1 dodaję do komputera "żółtego", czyli wspólnego dla obu sieci? W komputerach "niebieskich" mam ustawione statyczne IP i jako bramę ustawiony komputer "żółty". Czy dobrze myślę?
  3. K_o_n_r_a_d

    Pomoc Dwie sieci - dostęp do www poprzez inny komputer

    Tak... Kombinuję z tym route add... ale w ciemno bo nie bardzo rozumiem, gdzie, które adresy podstawiać...
  4. K_o_n_r_a_d

    Pomoc Dwie sieci - dostęp do www poprzez inny komputer

    W sieci niebieskiej, czyli tej z której chciałbym mieć dostęp do zielonej, nie ma routera - tylko switch i adresy statyczne.
  5. K_o_n_r_a_d

    Pomoc Dwie sieci - dostęp do www poprzez inny komputer

    Witam. Mam dwie sieci LAN z jednym wspólnym komputerem (żółty z WinXP prof., ma 2 karty sieciowe), jak na obrazku: Komputery z sieci LAN1 nie mają dostępu do sieci LAN2. Chciałbym uruchomić prostą stronę www na serwerze w sieci LAN1 (zielona) a sieć skonfigurować tak, aby komputery z sieci...
  6. K_o_n_r_a_d

    Witam

    Witam wszystkich, po kilku tygodniach poznawania systemu przyszła pora na zainstalowanie dysków "na czysto" i konfigurację systemu :)